Karadeniz Pet

yem ve mama??

Yasin ŞENTÜRK

Yeni Üye
arkadaşlar eminim bir çok arkadaşımız yeni muhabbet kuşu almakta ve bu yem konusunda da bir takım sorunları olabilir.. sizce mubişler için kullandığınız ve en iyisi olduğunu düşündüğünüz yemler hangileri??

Ben açık yem aliyorum kiloyla karışık olarak, öyle markalı yem almıyorum, birazda bulunduğum yer itibariyle fazla imkanımız olmuyor tabi.

bonnie vitakraft versele laga vunderwogel bravo yem markalarını tavsiye ederim.bazı markalare baya pahalı hobicilere uygun ama .

ali, abiyle gönderirim ben muammer abiye.kandemir abiye selamlar onuda beklyruz siteye

Bonnie vitkraft wittemolen amozon yemlerine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz :)

ben uzun yıllardır Gökhan kardeşim den bravo yem kullanıyorum çok çok memnunum..toz toprak pislik hiçbirşey yok ..bonnıe iyi dediler muhammetle beraber biara almıştık komple içi kabuk dolu çıktı şok olduk..

Aynen bonnie yem aldım migros kampanyasından ve içi komple kabuk dolu çıktı şok olduk Serkan abimle :)

bende acık kullanıyordum ama bravo ya gecicem en kısa zamanda ...

bende açık yem alıyorum arada bir ama gökhandan aldığım bravonun yerini tutmaz

Aleyküm selam Gökhan kardeş söylerim selamını, bu aralar işlerinden dolayı fırsat bulamıyor. Ali abiyle görüştürüğm zaman senden isterim yemi gönderirsin.

Bu bravo yemi bende merak ettim kargoyla falan almak lazım :)

Geri