Karadeniz Pet

Yem ve Vitamin tavsiyeleri

• Konbuyu başlatan yasin erciyas
  • Başlangıç tarihi
Y

yasin erciyas

Guest
Arkadaşlar önerebileceginiz yem ve vitamin varmı?
Yemlerin kalitesi sağlık açısından hangileri iyi olur

1 Saglikli olup Hasta olmayan kuşa vitamim verilebilirmi?

2 Tüyde olan kuşa hangi vitamin verilirse daha iyi olur

Yaptım ama herkes bişey demiş kararsız kaldım

0 vitamin ve hiç ilaç kullanmadan zamanında çok uzun süre muhabbet kuşu besledim hiç bir sağlık sorunu ilede karşılaşmadım yavruda aldım kimyasal değilde doğal besinlerle vitamin ihtiyacını karşılarsanız daha yararlı olur diye düşünüyorum.Alternatif tıbbın arkasındayım :D

eğer kuşlar çift ise ve yumurta almak istiyorsanız nekton e sadece sağlıklı kuşlar istiyorsanız nekton s alın 1litre suya birer ölçek gelecek şekilde gün aşırı ya da üç günde bir verirseniz yararı olur. iki vitamını aynı anda kullanabilirsiniz. piyasada benim bildiğim en iyi vitamindir...

eğer kuşlar çift ise ve yumurta almak istiyorsanız nekton e sadece sağlıklı kuşlar istiyorsanız nekton s alın 1litre suya birer ölçek gelecek şekilde gün aşırı ya da üç günde bir verirseniz yararı olur. iki vitamını aynı anda kullanabilirsiniz. piyasada benim bildiğim en iyi vitamindir...

cok pahalı bence gerek yok onlara :)

Quik ve avi vit hobiciye iyidir. Vitamini haftada bir kere verin tüydeyse 2 defa.

Genel Vitamin İçin Qukio Vita Combex. Tüyde Olan Kuşa ise Nekton Bio Yada Qukio Bio. Yem İse King Öneririm..

Kayseride yaşıyorum bazı markaları bulamıyorum inşallah bu dediğiniz vardır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:43 --

Genel Vitamin İçin Qukio Vita Combex. Tüyde Olan Kuşa ise Nekton Bio Yada Qukio Bio. Yem İse King Öneririm..

Damla olarak günde nadil kullanmam gerek

Vita Combex 1 Suluk 3 4 damla.. haftada 2 gün. Nekton bio Haftada 2 gün. 250 ml suya 1 ölçek ölçeği içinde var vitaminin

Bilgilendirmeniz için Sağolun. Yem için hangilerini önerirsiniz peki

yem oalrak kendim KİNG Kullanıyorum Gayet memnunum iri taneli bir yem...

Geri