Karadeniz Pet

Yem ve vitamin tavsiyesi

• Konbuyu başlatan Toprak Akalın
  • Başlangıç tarihi
T

Toprak Akalın

Guest
Kuşum daha çok küçük, kanatları tam değil kuyruğu yok ve kullandığım yemin sadece darılarını yiyor. Çok aç ise buğday yiyor. Yemin markası champion ama içinde boyalı ekmek olduğu için değiştirmek istiyorum. İçinde kızıştırıcı bulunmayan (daha dişi almayı düşünmüyorum) boyalı ekmek bulunmayan (hepsi tohum olursa harika olur) kaliteli bir yem markası önerebilir misiniz? Ayrıca vitamin önerisi de alabilirim kuşum çabuk formuna kavuşsun istiyorum da.

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk

yem vitakfart kullanın en kaliteli yemdir vitamin avivit önerimdir cok paran vara sera ürünleri alın

Bence balik yemlerim ve masraflarimin yaninda kus yemi falan küçük kalir gibi geliyor. Normal bir yerli kus (büyüklük olarak) bir pakedi kaç günde bitirir?

valla öyle denemez yem döken kus var hepsini yiyen var secen var tahmini 20 30 gr yer 1 kus günde

Ortalama 15 günde bir paket dersek, çok da masrafli olacagini sanmam. Vitamin devamlı kullanilmiyor değil mi?

evet haftada 2 gün verseniz yeter vitamin verince suyunu öbür gün değiştirin ama 1 günden fazla vitaminli su kalmasın

İnternette bulamadım da sera vitaminin fiyatları ne kadar?

20 30 lirası juan pette vardı en son 15 ml olan kus vitamini gittigidyordada var

Pekala avivit toz vitamin ve vitakraft alıyorum. Ayrıca kuşa başka şeyler yedirmeyi nasıl alıştırabilirim? Sebze meyve gibi.

kuşlarıma başka şeylerde yedirmek istediğimde; karşılarında ağzımı şapırdatarak yiyorum ve sonra onu yemek için çıldırıyorlar :) deneyin belki sizin kuşunuzdada bu yöntem işe yarar inşaallah..

ben yeşilik verme taraftarı değilim kusa belki elma yerken cok azda ona verebilirsin kafese asarsan kemirir oda kuslara yumurta maması verilir mama güzel takviyedir besin acısından forumda anlatılıyor güzel tarfiler var

Mama da yemiyor ki kerata. Elma verdim muz verdim bakmadı bile, değil mamayı yeminde darı dışında bir şey yemiyor hayvan.

Ben versele laga prestige marka ürünü kullaniyorum. Gayet guzel. Dost petshop var ordan toptan aliyorum. Kuş stresli ise vitalmax var onu ver. Vitamin avivit iyi.

Vitakraft ve avivit sipariş ettim. Buradaki pet shopta vitakraft 22.5 lira sizce normal mi?

Vallahi avivit sipariş ettim sera bulamadım

Geri