petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yem vitamin seçimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Taz_07 tarafından 21 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Taz_07
    Gizli

Taz_07 Guest

Arkadaşlar kullanan deneyimleyen arkadaşlara sormak istiyorum vereceğim ürünlerden hangisini tercih etmeliyim.

hangi krater daha iyi?

BiyoTeknik Avi-Vit 50 gr multi vitamin

Apex Axisol Kuş vitamini 20 ml

Hangi vitamin daha iyi.?

BiyoTeknik Avimec 10 cc

Bit sprey pelagos

BiyoTeknik Avimec 10 cc

Hangi bit ve bakteri ilacı iyi?

arkadaşlar bunlar dışında önerilerinizde beklerim vitamin önerileriniz fazla pahalı olmazsa sevinirm 30 40 60 70 diye gidiyor fiyatlar biliyorum. En fazla 20 liralık öneride bulunun vitaminlerde.

#1 Taz_07, 21 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 21 Ekim 2013
  2. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Bonnie ve champion kullandım vitamin olarakta avivit ve avisol b ballı kraker vermenizi tavsiye etmiyoruz çünkü kimyasal yapıştırılar kullanıyorlar

#2 Berrin YASMİN, 21 Ekim 2013
    Son düzenleme: 21 Ekim 2013
  3. Taz_07
    Gizli

Taz_07 Guest

Avivit ve avisol b farkı ne yararını gördün mü?

bonnie ve champion yemleri kıyaslarsak kullanımı ve kuşunun beğenisi ve kuşunda değişim oldumu?

vitakraft kafamı karıştırıyor baya fiyat farkı var aralarında?

#3 Taz_07, 21 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 21 Ekim 2013
  4. hüseyin duman

hüseyin duman New Member

Beğenileri:
    0
    Vitamin avi-vit yem vitakraft ballı kraker kullanmanızı tavvsiye etmem zaten vitamin desteği veriyorsaniz gerek yok onun yerine ballık icinde bal verin ayrica vitaminli suyu gunluk degistirin avivit zamanla tortulasır...

5. Numan Küçük
    Gizli

Vitakraft australian kullanıyorum diğer yemlerden tamamen farklı kuşun tüyleri daha parlak daha canlı görünüyor..bonnie ve mavi boncuk aynı zaten bunlar da güzel ama vitakraft bittiği zaman yenisini alana kadar kullanıyorum.. avi sol b tüyler için avi vit de normal vitamin takviyesi olarak kullanıyorum.. Bit spreyi hiç kullanmadım.. Yumurta maması olmassa olmaz zaten.. Kuş yerinde duramıyor bomba gibi.. Allah nazardan saklasın..(ingiliz muhabbetim için geçerli bunlar)

6. Taz_07
    Gizli

Taz_07 Guest

Teşekkürler arkadaşlar

7. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Yem olarak versele laga veriyorum afiyetle yiyor. Vitamin olarak da vit-mineral toz olan apex vit bird'ü yumurta mamasina karistirip haftada 1 veya 2 kere veriyorum. Onunda disinda haftada 1 kere dal dari 2 veya 3 kere de minik bir elma dilimi bizim icin tamamdir.

8. Taz_07
    Gizli

Taz_07 Guest

Peki bir şey daha sorayım arkadaşlar konuşturucu yem var işe yarıyormu?

9. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Daha once kullanmadim kullanan arkadaslar deneyimlerini paylasir ama konusturucu yem kullanmadan biraz ilgi biraz sabirla yavru kusumu konusturdum ben. Simdi yeni bir kelimeyi her sabah tekrarlarsam 1 haftadan kisa bi surede ogrenecek duruma geldi.

10. Taz_07
    Gizli

Taz_07 Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:15 -->-> Daha önceki mesaj 09:14 --

Mesela bu yemleri vitakraftın içerisine karıştırarak versem faydası olurmu?

11. hageli
    Gizli

hageli Guest

Yem olarak Vıtakraft Vitamın ıse Avi-vit ıyıdır.

Sayfayı Paylaş