petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yem yapmak için yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Mehmet Ali ÖZÖĞÜR tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Arkadaşlar kuşlarım için yem yapmak istiyorum.Hazır yemler çok pahalı.benim istediğim kaliteli bir yem için malzemeleri tek tek alıp belirli oranlarda karıştırmak.Hangi yemden ne oranda karıştırmalıyım?

Daha önce böyle birşey alan var mı?

2. filiz Tohum
    Gizli

bununla ilgili bir konu vardı sanırım forumda biraz araştırma yap istersen
    bilenler yazarlar zaten
    kolay gelsin

3. Hakan YILDIZ
    Gizli

Üretici misin yoksa hobici mi

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Hobiciyim.

Hakan bey
    Eğer hobiciysen boşver bunu al markalı yemlerden kullan deme.

5. Hakan YILDIZ
    Gizli

En fazla 1-1,5 kg yem hazırlamalısın yoksa yem bayatlar, kurtlanabilir. Kısa sürede tüketilecek miktarda yem hazırlayın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Zaten elimde hangi yemden ne kadar koyacağım olsa ona göre hazırlayacam.1 çift damızlık kuşum var.Hani 500 gr civarında hazırlayıp bitince tekrar hazırlayabilirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:32 -->-> Daha önceki mesaj 20:01 --

Biraz araştırdım ve yemin içinde ak darı, sarı darı ve kırmızı darı da koyulması gerekiyor.bunları baharatçılarda bulabilir miyiz?

Sayfayı Paylaş