petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yem Yaptım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Ali Sami Ünal tarafından 15 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ali Sami Ünal

Bugün, sitemizde gördüğüm yem tarifini yaptım ve çok güzel oldu :) Yemliğin bir tanesine koydum. Diğer yemlikte normal yem var. Ama benim yaptığımı daha çok sevdi :D Vee o da yaptığım iyilik karşısında parmağıma çıktı hemde hiç korkmadan :D :D Beklediğim şey nihayet oldu. Çok mutluyum :D

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    maşallah sizin adınıza sevindim

3. Ali Sami Ünal

sağolun :)

4. Celalettin TOPAL

çok guzelde o yem ona 1 ay gider ve o yumurtada 10 15 saatte bozuluyor :(

5. Ali Sami Ünal

Yemliğe koyduğum yem dışında diğerini iyi bir saklama kabında buzdolabına koydum. Yemlikte kini bozulmadan dökerim. Olmaz mı?

6. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    merhaba sizin adınıza çok sevindim, ben bi türlü yediremiyorum, bir çift mubişim var dün akşam yaptığım mamayı verdim, yesinler diye yemlerini kaldırdım, bugün akşama kadar bekledim ama yemediler açlıktan ölceklerini bilseler yemiyorlar ya :)
    yaptığınız karışım yumurta etimek irmik ve havuç şeklindemi ?

7. Ali Sami Ünal

yumurta, irmik, pirinç unu, havuç, muzlu - ballı bebek bisküvisi :) severek yiyor. İnşallah sizinkilerde sever.

8. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    napalım artık bunuda deniyeceğiz, teşekkürler :)

9. Ali Sami Ünal

önemli değil :)

Sayfayı Paylaş