Karadeniz Pet

Yem yararlimi

• Konbuyu başlatan Mehmet BORUCU
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet BORUCU

Guest
Versele Laga Muhabbet Kuşu yemi yararlimi bilgi lütfen Tesekkurederim

[MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] üstadımızın bana önerdiği bir yem, cmt günü aldım. vardır bir bildiği

Kaça aldın abi kilosunu ?

Ben açık aldım serkan bir yere yönlendirdi, hemen hemen her markanın açık yemi var, 5 Tl idi sanırım seninkide hemen hemen kargo ile aynı fiyata geliyor

Tabi tabi aynı paraya gelmiş. İlerde kuşlar çoğalınca çuval alırsın.
Git gel, git gel zor iş..
Gerçi ücretisz kargoydu bu. :)
4,5 de sen benimkinin kilosunu..

Tamam 4,5 olsun ne kızıyon :)

Ben açık aldım serkan bir yere yönlendirdi, hemen hemen her markanın açık yemi var, 5 Tl idi sanırım seninkide hemen hemen kargo ile aynı fiyata geliyor

?Peki ozaman sağlıklı dıyorsanız alıyorum sanırım canpet ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:18 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

Tabi tabi aynı paraya gelmiş. İlerde kuşlar çoğalınca çuval alırsın.
Git gel, git gel zor iş..
Gerçi ücretisz kargoydu bu. :)
4,5 de sen benimkinin kilosunu..

Tamam ustam alıyorum hepinize çok teşekkürler saygılar iyi geceler :)

bana sordu isen Daha 4 tane abi :)

Cebecide dost petshop var. 20 kilosu 90 TL ordan alabilirsin. Gayet de güzel bir yem.

Gerçekten güzel bir yem bende bu sefer ondan almayı düşünüyorum.

Bir çift için 5 kilo çok olur ya, bayatlar sen 1 kg 1 kg al

Tamam siz daha iyi bilirsiniz artık öyle alıcam teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:18 -->-> Daha önceki mesaj 21:17 --

Cebecide dost petshop var. 20 kilosu 90 TL ordan alabilirsin. Gayet de güzel bir yem.

Eskişehir'de oturuyorum ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:31 -->-> Daha önceki mesaj 21:18 --

Internetten verdim siparişi teşekkürler herkeze buradâki arkadaşlarla sorunları paylaşıp yardimci olmaları çok güzel kurucu ve üye arkadaşların hepsine tekrar tekrar teşekkürler ADAMsiniz ;-))

Geri