petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yem yemiyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Uğur DOĞAN tarafından 7 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Berrin hanımdan bugün kuşu teslim aldım fakat kafese girdiğinden beri aynı şekil duruyor.Yem yemiyor.Kafesim hagen yemlikler en altta.Bir tane kafesin orta yerine koydum aşağı inemez diye.Yine yemiyor.Sizce ortama alışmamasından mıdır? Alışana kadar kuşa açılıktan bişey olmaz demi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:35 -->-> Daha önceki mesaj 19:11 --

Yardımmmmm

2. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Normaldir yem yememesi çünkü kalabalık ortamdan çıktı ve biraz kafes tabanına yem dökün ve ortama alışması gerekiyor dışarı salmayın çarpabilir ortamı bilmediği için

#2 Berrin YASMİN, 7 Ekim 2014
    Son düzenleme: 7 Ekim 2014
  3. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    tamam berrin hanım.bu hagen kafeslerin zaten tabanda yemliği ama birde öyle deneyim.zaten hemen darı dalı siparişi verdim.alışana kadar onla doysun bari

4. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Acıkınca mutlaka yiyecektir şimdi ortam yabancı ve daha küçük kafes tabanından yıkıyor dediğim gibi kafes tabanına yem dökün.

#4 Berrin YASMİN, 7 Ekim 2014
    Son düzenleme: 7 Ekim 2014
  5. Samed Akyüzlü

Bekleyin bence çünkü yeni ortama Alışsın oyüzden yemiyor bekle yer

Sayfayı Paylaş