petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yem yemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Melih Eren tarafından 14 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Melih Eren

Melih Eren New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşumu alalı 3 gün oluyor 43 günlük oldu yem yemiyor zamanla yer mi

2. Mehmet Gündoğdu
    Gizli

eve yeni gelen kuşlar bir süre yemezler genelde alışana kadar ama 3 gün fazla bir süre yemliğinde hiç kabuk yokmu eminmisiniz

3. Melih Eren

Melih Eren New Member

Beğenileri:
    0
    hiç yok yerede döktüm yerden az uz yiyo ama cok az yiyo

4. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

Hiç yemediğine tam gaz kararlı iseniz, eczaneden şırınga alıp elle besleyin.

5. Melih Eren

Melih Eren New Member

Beğenileri:
    0
    yok yiyo ama o kadar az yiyoki 2 3 tane yiyo ondan nolucakki

6. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

O kendiniaç bırakmaz yemi olduğu sürece. gece rahatsız etmicek loş ışık yakın bir müddet gündüz yemiyorsa gece saldırabilir belki.

7. Tuncay ÇAĞATAY
    Gizli

ortama alisinca yer.

8. Işıl KEGEÇ
    Gizli

eve alışma ortamı oldugu için bi süre yemez oldugu yerde durur ama zamanla alışlır :)

9. Gokay Akgul
    Gizli

Usta ben sana aldıgında o kuş küçük yem yiyo mu su içiyo mu dikkat et dememişmiydim.. yem yemiyor ise ona kabuksuz yem al bence.. bide mama yapmayı deneyebilirsin çok küçük kuş çünkü. Allah kolaylık versin =)

10. Mehmet ŞEKER
    Gizli

yemi kafesin tabanına dökün bir süre..

11. görkemeren
    Gizli

arkadaşlar bir soruu sorucam kuçumu alalı 3 veya 4 gün oldu götünde tüyleri yok yara olmuş sanki ölürmü ne yapmalıyım yem yiyor su içiyor ordan oraya zıplıyor bişey olurmu ne yapıyım

12. görkemeren
    Gizli

arkadaşlar muhabbed kuşumun götümnde tüy yok ne yapmalıyım ölürmü acaba7

13. Numan Küçük
    Gizli

Kardesim sakin once bi sakin ol.. ayrica argo kelimeler foruma yakışmıyor popo diyebilirdiniz.. yem yem yemiyor diye bir sey yok yer arkadas o. Kanarya yemi verin simdilik sadece. Kafes tabanina da yem serpin.. Ayrica popodaki tüyler kusun buyudugunun kanitidir. Sizinki buyumemis daha tam olarak demek ki hala bebek..

14. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    melih bey kafesin tabanına dökün yemi ordan yer alışıncada yemliğe koyarsınız yemi benim yavrularımda da öyle zor bi dönem yaşadım.

Sayfayı Paylaş