Karadeniz Pet

Yem yemiyor

Mustafa Yildiz

Meraklı Üye
Erkek kusumuz geleli ne yem yedi ne de su icdi biraz gec olmadimi artik yem yemesi gerekiyor dun 14:00 civari eve geldi.

merak etme o yem yiyordur.. ilk günlerde kus sessiz olur ama alısır ;)

kafese alışması uzun sürüyo muhabbetlerin eninde sonunda bulacaktır yemlikle suyun yerini merak etmeyin

kafesi sabit bir yere koyun rahatsız etmeyin alışacaktır

İlk birkaç gün durgun olmaları,az yemek yemeleri hatta ishal oldukları görülebilir. Ortama alışınca herşey normale dönecektir.

Merak etme en fazla 2 gün sonra düzelicektir cünkü ortama alısıyor hayvan benim muhabbet kusumda öyleydi depresyona giriyordum niye yemiyor su icmiyor diye :)

Tesekkurler yem yemedigini akilli yemlikten anladim hic yem kabugu dokulmemis tabagina tunekte duruyor tunekten yuvaliga giriyor yuvaliga girdigine sukrediyorum :)

Son düzenleme:
Tesekkurler yem yemedigini akilli yemlikten anladim hic yem kabugu dokulmemis tabagina tunekte duruyor tunekten yuvaliga giriyor yuvaliga girdigine sukrediyorum :)

Biraz korkuyordur hayliyle kalabalık kuslar arasından geldi tek basına kaldı o yüzden alısmaya calısıyor sadece ona değil kafese size herseye alısıyor ama daha fazla ac kalmaya dayanamaz geceleri gizli gizli yemeye baslar :) iciniz rahat etmiyorsa cay kasıgı ile su verebilirsiniz hem elinizede alısmıs olur :) Ben öyle yapıyordum yoksa uyuyamıyordum :)

Geri