petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yem yemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Yildiz tarafından 26 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Erkek kusumuz geleli ne yem yedi ne de su icdi biraz gec olmadimi artik yem yemesi gerekiyor dun 14:00 civari eve geldi.

2. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    merak etme o yem yiyordur.. ilk günlerde kus sessiz olur ama alısır ;)

3. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    kafese alışması uzun sürüyo muhabbetlerin eninde sonunda bulacaktır yemlikle suyun yerini merak etmeyin

4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    kafesi sabit bir yere koyun rahatsız etmeyin alışacaktır

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    İlk birkaç gün durgun olmaları,az yemek yemeleri hatta ishal oldukları görülebilir. Ortama alışınca herşey normale dönecektir.

6. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Merak etme en fazla 2 gün sonra düzelicektir cünkü ortama alısıyor hayvan benim muhabbet kusumda öyleydi depresyona giriyordum niye yemiyor su icmiyor diye :)

7. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Tesekkurler yem yemedigini akilli yemlikten anladim hic yem kabugu dokulmemis tabagina tunekte duruyor tunekten yuvaliga giriyor yuvaliga girdigine sukrediyorum :)

#7 Mustafa Yildiz, 26 Nisan 2015
    Son düzenleme: 26 Nisan 2015
  8. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Biraz korkuyordur hayliyle kalabalık kuslar arasından geldi tek basına kaldı o yüzden alısmaya calısıyor sadece ona değil kafese size herseye alısıyor ama daha fazla ac kalmaya dayanamaz geceleri gizli gizli yemeye baslar :) iciniz rahat etmiyorsa cay kasıgı ile su verebilirsiniz hem elinizede alısmıs olur :) Ben öyle yapıyordum yoksa uyuyamıyordum :)

Sayfayı Paylaş