Karadeniz Pet

Yem yiyorlar mi

Alican Aydın

Meraklı Üye
Bu gun ilk yavrularimi ayirdim ilk gozlemledigimin sonucu yem yiyorlardi kirabiliyolardi ayirdim sanki hic yem yenmemis gibi kafesin dibine doktuklerim oylece durruyor acaba yavrular azmi yiyor

2 sorum 4 yavru dogdu biri hala yuvalikta ama disinin karni sis yeni yumurtaya kalabilirlermi
A59b30.jpg
[/url][/IMG]

[url=http://hizliresim.com/Jn0GOJ]
[/URL]
Sari yem yiyor ama oburkulerden emin degilm.

Anne ve babasi
gZ7GdO.jpg
[/url][/IMG]

Son düzenleme:
yarın tekrar kontrol et, kabuk görmezsen kuşları babasının yanına kafese koyarsın.
Sade kanarya yemi (aspur) alırsan onu daha kolay kırarlar.

Levent abi babası dövüyor ilk yavru oldugu icin tarihte atamadim ne kadarlik olduklaroni bilmiyorum foto atsam yardimci olabilirmisin

Resim eklenmistir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:02 -->-> Daha önceki mesaj 23:01 --

Tabi ki ne demek..

Sagol abi yorumlarini bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

Tabi ki ne demek..

Abi ayrica yavrular sagliklimi renkleri guzelmi annesi babasi ingiliz kirmasiydi dediklerine gore dogrumudur

Anne ve babasi
gZ7GdO.jpg
[/url][/IMG]
Abi ayrica cok iyi ucuyo yavrular dort donuyo odada

Son düzenleme:
Masallah cok guzeller

Levent abi anlatmis o sebeple tekrarlamak istemedim. Maşallah yeterince olgun gorunuyorlar yani artik zamani ama siz yine yarin kabuklari kontrol edin.

Levent abi anlatmis o sebeple tekrarlamak istemedim. Maşallah yeterince olgun gorunuyorlar yani artik zamani ama siz yine yarin kabuklari kontrol edin.

Sagolun levent abi tamam dediyse tamamdir zaten foto istedigi icin size sordum

yavruları yeme indikten 10 gün sonra ayırırsanız daha sağlıklı olur çünkü yeme inmiş yavruyu annesi beslemeye devam edicektir.yuvadada yavru kalmadıktan sonra babayı kafesten alıp anne ve yavrularla birlikte aynı kafeste bırakmanız daha sağlıklı olur. zemine döktüğünüz yemi biraz bollaştırın kafesteki yemlikleri çıkartın anne zeminden yemlesin yavrularda ondan görüp kısa zamanda yem kırmaya başlıyacaktır

Geri