Karadeniz Pet

yem

• Konbuyu başlatan Burak TÜRKMEN
  • Başlangıç tarihi
B

Burak TÜRKMEN

Guest
Arkadaslar merhaba gecen pet shop a gttim yem almaya versele laga yem aldim 500gr 10 tl kuslara verdim sanki kıtlıktan cıkms gbiler gece karanlgnda bile yem yemeye basladlar onceden mavi boncuk veriyodum onu bukdar istahla yemiyolar akıllı yemlik kullanyorm hergun altndan kabuklari bosaltyorm bukadar yem yemeleri normalmi ve yem gercekten cok iyi kokusu falan paketi acnca anliyosunuz zaten. Kuslarim 1 cift bu arada erkek spangle beyaz disi opak sarı

Versele lagadan baska tavriye edebileceginiz baska yem varmi versele lafadan daha iyi olan ? Ve online alabilecegim yem olmali burdaki petshopda bi tek bu var

daha uyguna alırsınız 10lira cok...
akvaryem sitesine bakın...

siz çok pahalıya almıssınız güzel yem ama internetten daha uyguna alabilirisn petburada falan bakın

evet açık olanın kilosu 6 tl civarı, 20 lik paket 80 tl dost ta

gittigidiyorda almak istemedim... skt vermek istemediler bende almadım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:24 -->-> Daha önceki mesaj 11:22 --

Hocam kargo parası ne kadar burda?

50lira lık aldım ucretsiz..
hatta bir tane akıllı yemlik kırılmış kutunun içinde..
tekrar gönderdiler ücretsiz kargo...

Kargo geldigeldiginde kontrol edebliyosun snra aliyosun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:27 -->-> Daha önceki mesaj 13:24 --

Versele-Laga Budgies Prestige %100 Naturel Muhabbet Kuşu Yemi 500gr

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:31 -->-> Daha önceki mesaj 13:27 --

50 lirarık dediginiz 10 adetmi ? 10*500g =5 kg yani 5 kg ye 50 verdiniz 20 kg si 96 lira bunu almayi dsunuyorum..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:07 -->-> Daha önceki mesaj 13:31 --

Bi zarari olurmu cok yiyolar aşırı yiyolar hemde

Bence bir zararı olmaz sadece kilo yapar. :)

İnsallah yaglanmaz yapmaz kusları salmıyorum cift olduklari icn

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:30 -->-> Daha önceki mesaj 16:03 --

Yaglanma yaparmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:51 -->-> Daha önceki mesaj 16:30 --

Yaglanma yaparmi cok yerlerse ????

Bi kac yerde okudum cok yerse yaglanma olur faln diye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:41 -->-> Daha önceki mesaj 19:05 --

Net bi cevap verebilecek olan yokmu

Arkadaşlar , petburda.com ' da kargo ücreti alıyolarmı ? Eğer alıyolarsa kuşcunun sattığı daha uygun gelir .

bende Versele-Laga kullanıyorum fakat yemlikte bir zaman sonra kurtlanma benzeri olay oluyor.Birde aşırı toz çıkıyor beyaz bu normal mi? sadece yem kabuklarının olması gerekmiyor mu?

bende Versele-Laga kullanıyorum fakat yemlikte bir zaman sonra kurtlanma benzeri olay oluyor.Birde aşırı toz çıkıyor beyaz bu normal mi? sadece yem kabuklarının olması gerekmiyor mu?

ilginç! nerde ikamet ediyorsunuz?
manavgat nemli... ben yemleri buzdolabına koyuyorum...
yemliklerinede sadece bir kanarya için yarim koyuyorum...