Karadeniz Pet

yem

gokhan34

Meraklı Üye
Slm arkadaslar piyasada okadar cok muhabbet yemi varki ben bu isin icinden cikamadim.yem olarak degisemeyeceginiz onericeginiz bir yem varmi?ben suanda myyem kullaniyorum.ayrica bu balli yemlerden birkac kisi kullanma dedi kusa zararli dedi.

Bu versele legayida cok duydum.bu bendeki myyemi bilen varmi?benimkiler yiyolar ama?

Versele lega vitakraft ve mybest die yem var bu üçünden birini alicagim 3 kusuM var 1 kg yeterlimi

myyem kullandım gayet basarılı ve hos kuslarım yedi orta yollu kuş sayında azmış versele laga alabilrisin fazla fark olmaz 3-4 fazla ver kusların dengeli beslensin 1 kg yeterli olur taze taze yer yenisini alırsın 2 kg a kadar cıkabilirsin yok ben bir kere alayım ugrasmıyayım dersen 3 kg dan yukarı cıkma güzel hobiler

Arkadaslar söylemişler zaten, bulabilecegin en iyi yem şuanda
versele lega dir. 3 kus için iyi yem dir.

Mybest excellen die bir yem var arkadasin verdigi linkten baktim versele legadan daha iyi diyorlar kullanan varmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:45 -->-> Daha önceki mesaj 00:44 --

1 kg veya 2 kg alicam ama kararsiz kaldim versele legami yoksa mybest excellenmi alsam?fikri onerisi olan varmi veya mybesti kullanan varmi

Geri