Karadeniz Pet

Yemde böceklenme var ?

FFTekdemir

Meraklı Üye
Arkadaşlar dediğim gibi yemde böceklenme var ne yapmam gerekiyor ??

Yemi değişin.

merhaba yemleri çöpe atmayın yanınızda bahçe vb yer varsa oraya dökün kuslar yesın.kendı kuslarınıza kesınlıkle vermeyın

O kadar çoktan kastınız ne kadar?
Bence riskine değmez.
Doğadaki kuşların yemesine olanak sağlayın.
Onlarda nasiplensin.
Nasip kısmet işi bu dünya ne de olsa.

5 kg kadar. İşin en kötüsü bugün Bayram'ın ilk günü ve iki gündür yem yok

O kadar çoktan kastınız ne kadar?
Bence riskine değmez.
Doğadaki kuşların yemesine olanak sağlayın.
Onlarda nasiplensin.
Nasip kısmet işi bu dünya ne de olsa.

Bir tepsinin yada bezin üzerinde güneşlendirin, böcekler uzaklaşacaktır. Yemdeki böcekler in türü ne yani kurtlanmis mi, bitlenmis mi

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir tepsinin yada bezin üzerinde güneşlendirin, böcekler uzaklaşacaktır. Yemdeki böcekler in türü ne yani kurtlanmis mi, bitlenmis mi

Dünden beri buzluktalar büyük ihtimal öldüler şimdi de güneşe sereyim iyice garanti olur. Ne kurt ne bit böyle sıradan küçük küçük böcekler

Buzluğa koymana hiç gerek yoktu, direk tepside güneşlendirin hepsi kaçar, eğer kelebeklenirse de elersin.

böcekler uçsa da o yem bozulmuş oluyor öyle değil mi yanlış mıyım ?

Ya bu durum bize satılmadan öncede petshoplarda ya da nerden alıyorsak oralarda da oluyordur. Ayrıca benim yemlerin bulunduğu poşetin ağzı hiç açılmamış vaziyetteydi

böcekler uçsa da o yem bozulmuş oluyor öyle değil mi yanlış mıyım ?

Buzluğa koymana hiç gerek yoktu, direk tepside güneşlendirin hepsi kaçar, eğer kelebeklenirse de elersin.

Ya bu durum bize satılmadan öncede petshoplarda ya da nerden alıyorsak oralarda da oluyordur. Ayrıca benim yemlerin bulunduğu poşetin ağzı hiç açılmamış vaziyetteydi
bence yem bozulmuş oluyo posetın acılmamıs olması nemlenıp bozulmayacagı anlamına gelmez ama eger vericeksenız yulafları cıkarın bari ilk yulaf bozulur diye biliyorum ondanda kaynaklı olabılır

Geri