petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yemden başka bir şey yiyince ishal oluyor!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Boncuk tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    6 aylık kuşum yem ve dal darıdan başka herangi bir şey yiyince ishal oluyor.geçen uzun süreden sonra ballı kraker veriyim dedim hemen ishal oldu.3-4 gündür öyleydi bugunde ishal.bu hep oluyor.yumurtalı mama bile versem ishal oluyor sizce neden böyle?

2. Hürkan YILMAZ

Mamayı ıslak vermeyin yani havuç mesela rendeledikten sonra suyunu sıkın ben öyle yapyorum

3. Tevfik AKTUNÇ

Şöyle yorumlayayım bunu, kuşunuz ufak çaplı yem değişikliğinde bile ishal olabilir. Ben bu tür durumlar için suyuna çok az denilecek miktarda Türk kahvesi ve haşlanmış patates koyuyorum, size de tavsiyemdir. Ayda 1 en fazla 2 defa yapsanız kafidir ;)

4. Mana

Mana Guest

evet türk kahvesi koymanız suya iyi gelecektir tevfik arkadaşımızın dediği gibi :)

5. Tevfik AKTUNÇ

Tabii Türk kahvesi tadında değil, minnacık kürdan ucu ile koymaları gerekiyor. Fazlası zarara yol açabilir.

6. Mana

Mana Guest

ivit :) çok az konması lazım

7. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    çok teşekkür ederim.ben kuşumun karaciğer veya böbrek sıkıntısı var falan diye şüpheleniyordum.kahve falan ishal olmasada sindirim sistemini düzene sokup güçlendiricek anladığım kadarıyla.yapmaya başlıcam çok teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş