petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeme dusen yavrum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BAGCILARLI tarafından 17 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Yenı yeme dusen yavrum 4 gundur dısarda kendı yıyemıyor bugun ayırdım sabahtan berı ac yemıyor kalsınmı ole yoksa annesının yanına koyayyımmı lutfen yardım edın ucma derecesınde kus

2. Hüseyin Çakar

Beğenileri:
    0
    yem kıramıyorsa geriye koyun yem kırdığını görünce ayırırsınız tekrardan

3. mehmet çetin

mehmet çetin Active Member

Beğenileri:
    27
    evet bencede yem yemiyorsaa geri yuvaya koyun ve anne beslesin.eğer beslemiyorsa anne artık ve yem yememeye devam ediyorsa kendiniz besleyin yem kırana kadar.

4. cetinates

cetinates Member

Beğenileri:
    2
    yeni yeme düşen yavrular en kolay dal darı yiyebiliyor,kabuksuz yem denemedim bilemiyorum olurmu.

5. Erdal Arıcan

Erdal Arıcan Active Member

Beğenileri:
    48
    Sakın dal darı vermeyin, ona alışıyor sonrasında yem yemiyor, risk almayın geçmiş olsun.

6. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sakın dal darı vermyin diye yanlış bi yönlendirme olmasın kuştan kuşa farkeder .
    dal darı kabuğu ince olduğu için hem kırması kolay hemde tohum şeklinde olduğu için daha ilgi çekici ve severek yiyorlar.
    yavruyu aç bırakmayın yem yemesini beklemeyin dal darı bulamazsanız mama yapın yumurta ile alışır

7. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Abi onuda yiyecegini sanmiyorum kiramiyor simdi annesinin yanina koydum o kadar dovdu 1 kere besledii kendim beslicem artik ama ne zamana kadar bilmiyorum

Sayfayı Paylaş