petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeme dusmemis yavru icin mama nasil hazirlanilir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve zekeriya cesur tarafından 10 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. zekeriya cesur

Slm arkadaslar yavrum 23 gunluk bugun annesi assa atmis fazla fazlada bakmiyo yumurtaya hazirlaniyolar heralde gene kendim bakicam ama yavru icin mama nasil hazirlarim detayli bi anlatim olursa cok sevinirim bu arada yumurta,irmik,biskuvi ve misir unu var ama mikser gibi karistirmaya bi aletim yok ben ogrenciyimde ve petshoplarda hazir yavru mamasida yok off bi care onerirseniz sevinirim

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    baba bakar yavruya eger bakmıyorsa asupr yada kabuksuz yem verebılırsınız .mama bebe bıskuvi si ve yumurtanın sarısını kasıkla ıyıce ezıp enjektorle verebılırsın

Sayfayı Paylaş