Karadeniz Pet

Yeme düşmüş çekoslavak ve ingiliz rainbow kan muhabbet kuşu yavrularımız C.AYTAN

Cihan AYTAN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar merhaba,

muhabbet kuşu yavrularımızdan yeme düşenler var

resimlerde görülen Anne rainbow baba gri ingiliz olan gri sarı yüz ingiliz yavrumuz
değerli dostum [MENTION=7475]ONUR BAHÇEKAPILI[/MENTION] arkadaşıma ayrıltılmıştır.Yarın 08.11.2015 tarihinde feshanede olacağım kuşunu kendisine teslim edeceğim bu resimlerde görülen diğer yavrularıda yanımda getirmeyi düşünüyorum isteyen olursa orada irtibata geçip diğer yavrulardan alabilirler

2nrhwky.jpg

2aj11nc.jpg

2wqsksw.jpg

33wtz4i.jpg

fco4ra.jpg

11s32ut.jpg

315d5aw.jpg

35a80sz.jpg

Son düzenleme:
[MENTION=49]Cihan AYTAN[/MENTION] Cihan yine çok güzel kuşlar maşallah. Yarın kısmetse bizde orada olacağız. Görüşürüz.

SELAMUN AEYKÜM...
Muhabbet kuşu sahiplenmeyi istediğim günden beri bütün zamanını bana ayıran her türlü ilgi ve alakasını esirgemeyip gösteren saat kaç olursa olsun hem forumdan hem şahsi olarak sıkılmadan usanmadan bütün sorularımı anlayışla karşılayıp ve bu camiadaki ender ustalardan biri olması hasebiyle en içten samimi olarak tecrübelerini benim len paylaşmış ve beni müşteri gözün len değil evlatları gibi görüp büyük bir emekle uğraşla aşkla bakıp besleyip büyüttüğü yavrularını verebileceği bir aile olarak kardeş olarak dost olarak gördüğü için bu güzel adama Cihan AYTAN ustama dostuma böylesine kaliteli ve güzel yavruları bizlere sahiplenme fırsatı verdiği için çok ama çok teşekkür ederim.
ALLAH C.C. sana ailene ve yavrularına uzun ömürler versin...

SELAMUN AEYKÜM...
Muhabbet kuşu sahiplenmeyi istediğim günden beri bütün zamanını bana ayıran her türlü ilgi ve alakasını esirgemeyip gösteren saat kaç olursa olsun hem forumdan hem şahsi olarak sıkılmadan usanmadan bütün sorularımı anlayışla karşılayıp ve bu camiadaki ender ustalardan biri olması hasebiyle en içten samimi olarak tecrübelerini benim len paylaşmış ve beni müşteri gözün len değil evlatları gibi görüp büyük bir emekle uğraşla aşkla bakıp besleyip büyüttüğü yavrularını verebileceği bir aile olarak kardeş olarak dost olarak gördüğü için bu güzel adama Cihan AYTAN ustama dostuma böylesine kaliteli ve güzel yavruları bizlere sahiplenme fırsatı verdiği için çok ama çok teşekkür ederim.
ALLAH C.C. sana ailene ve yavrularına uzun ömürler versin...

Allah razi olsun eger bu guzel dualari sizlerin agzindan duyabiliyorsak iste diyorumki amacima ulastim basariyorum hadi bir heves daha kuslar bile bir hevesleniyor sanki en guzel yavru kusu yumurtlamak icin en guzelleri siz degerli dostlarimizin olsun

Arkadaslar yanlış anlaşılmasın feshanede masa almayacağım ben Onur beyin kusunu getirirken yanımda iki üc yavru daha getireyim diyorum bana uzak diye gelemeyen orada alabilir talep eden varsa haber bekliyorum

Son düzenleme:
Maşallah çok güzeller, arkada kalan beyazlı da çok tatlı :)

Hayırlı satışlar bereketli olsun komşum

Ustam mukemmeller herzaman ki gibi.. Allah nazarlardan saklasin. .Hayirli uretimlerin olsun.