Karadeniz Pet

yemi niye yemiyo. YARDIM

• Konbuyu başlatan Kağan Köse
  • Başlangıç tarihi
K

Kağan Köse

Guest
lYZn6g.jpg

valla kusu dun aldim ama hala yem yemedi. Uysal falan ama yanina gidince biraz korkuyo yere yemde doktum ama ondan da yemedi. Nolcak boyle ac ac kusum anlamadim valla

Kafesine henüz alışamamış. Yeni alınan kuşlarda hep olur bu. Siz odadan çıkın bir süre yalnız bırakın onu çok acıkırsa yiyecektir.

Kafesine henüz alışamamış. Yeni alınan kuşlarda hep olur bu. Siz odadan çıkın bir süre yalnız bırakın onu çok acıkırsa yiyecektir.

valla odadan cıkma sansım yok ders calısıyorum. kusuda dıger odaya goturemem soguk orası camlarda acık. sakın salon suan tekım zaten de cok acıkırsa ıllakı yer heralde sırf ben varım dıye ac bırakcak degıl ya kendını =) demın ılk defa öttü bu arada yerim ben oğluşumu =D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:29 -->-> Daha önceki mesaj 12:25 --

he bırde ardarda esnıyo kusum.. sureklı bı uyku halınde

valla odadan cıkma sansım yok ders calısıyorum. kusuda dıger odaya goturemem soguk orası camlarda acık. sakın salon suan tekım zaten de cok acıkırsa ıllakı yer heralde sırf ben varım dıye ac bırakcak degıl ya kendını =) demın ılk defa öttü bu arada yerim ben oğluşumu =D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:29 -->-> Daha önceki mesaj 12:25 --

he bırde ardarda esnıyo kusum.. sureklı bı uyku halınde

Ozaman kuşun dibinde durmamaya çalışın sizden korkup yemliğe yaklaşamıyor olabilir :)

Yeni alınan kuşlar 1 2 gün yiyip içmezler yabancılıklarını atınca yemeye başlarlar.

Kuşu rahat birak biraz alışsın ortama kuş diyodur şu insana bak ne yılışık düşmüyo yakamdan .)

Arkadaşım kendi haline bırak yiyecektir . Dün beraber aynı gün içerisinde geldi bizim kuşlar seninle benim kide dün bugün yemiyordu biraz önce yedi biraz . Yine durgun ortama alışmasını bekle.

Arkadaşım kendi haline bırak yiyecektir . Dün beraber aynı gün içerisinde geldi bizim kuşlar seninle benim kide dün bugün yemiyordu biraz önce yedi biraz . Yine durgun ortama alışmasını bekle.

aynen benımkı de durgun bıraz once su ıcıp bı kac tohum yedı yemıden sımdılık sıkıntım yok cok sukur ılgın ıcın tesekkurler =)

Geri