Karadeniz Pet

Yemim ediyorum gınaa geldi kuşum kerkiniyor ne yapacağımı şaşırdım?

Eemel kahramab

Yeni Üye
arkadaşlar kuşum devamlı elime kerkiniyor , sürtünüyor , bulduğu her yere sürtünmeye başladı telefonuma bile sürtünüyor bu yetmiyormuuş gibi eve gelen misafirlerede rahat vermiyor diz kapaklarına ellerine devamlı sürtünmeye calışıyor bayan-erkek farketmiyor herkese saldırıyor artık ben ne denediysem olmadı , daha öncede kuş besledim böyle utanmanızı görmedim :D

ayrıca eve şu an eş alamam annem kuşla beraber beni sokağa atar ( ses - koku - pisletme sorunları yüzünden)

öneriniz nedir , şu an gecenin 3 ü ve tüneğine sürtünme cabasında.

eleman bu adıda haydar.

Levent Abi'nin dediklerine ilave bekar tüneği de alabilirsin. Maşallah ufaklığa.

arkadaşlar kuşum devamlı elime kerkiniyor , sürtünüyor , bulduğu her yere sürtünmeye başladı telefonuma bile sürtünüyor bu yetmiyormuuş gibi eve gelen misafirlerede rahat vermiyor diz kapaklarına ellerine devamlı sürtünmeye calışıyor bayan-erkek farketmiyor herkese saldırıyor artık ben ne denediysem olmadı , daha öncede kuş besledim böyle utanmanızı görmedim :D

ayrıca eve şu an eş alamam annem kuşla beraber beni sokağa atar ( ses - koku - pisletme sorunları yüzünden)

öneriniz nedir , şu an gecenin 3 ü ve tüneğine sürtünme cabasında.

eleman bu adıda haydar.

bu kuşun erkek olduğundan eminmiyiz acaba bana burdan çeresi beyaz gibi geldi resim biraz uzak ama

Ek olarak yulaf verirseniz serinlemesine yardımcı olacaktır.

Geri