petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yemini yemiyor...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Okan Demirci tarafından 4 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Okan Demirci

Okan Demirci New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar benim muhabbet kuşum kafesinin içindeki yemini yemiyor ciddi şekilde zayıfladı fakat avcumda yem verdigim zaman kafesin dışında avuç avuç yiyor nedeni nedir acaba ?

Eğer aç kalırsa kafese girip biraz yiyip hemen geri çıkıyor nasıl bi çözüm getirebiliriz bu konuya ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Sanırım kafese kapatılacağını düşünüp yem yemek istemiyor kafeste. Kapağı açık kalsın sürekli belki alışır zamanla.

3. Okan Demirci

Okan Demirci New Member

Beğenileri:
    0

Arada sırada kapatıyorum abi bütün gün açık zaten kafesi mesela akşam yatmadan önce kapatıyorum sabah açıyorum ama önerini uygulicam abi hep açık kalsın sorun buysa teşekkür ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bence sorun tam tersi sürekli dışarda olduğu için öyle günün belli saatlerinde dışarıda olsa iyi olur dışarda sürekli hareket halinde olur

5. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşu kafese kapatmayın. Siz de yemini hazır önüne koymayın. Bende de aynı durum var. Açıkırlarsa içeri girip yerler zaten hiç ellemeyin.

Sayfayı Paylaş