petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yemleri boşaltıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve barışçetinkaya tarafından 28 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. barışçetinkaya

Beğenileri:
    0
    kuşum biraz şımardı sanırım kafesini koyduğumda akıllı yemlikteki bütün yemleri dışarıya boşaltıyor napmam gerek

2. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Merhaba Barış, Kuşunuz kaç aylık ? Eş istiyor olabilir.

3. barışçetinkaya

Beğenileri:
    0
    en fazla 3- 3.5 aylık ele alıştı ama hep dışarda olmak istiyor yemlikte yem bırakmıyor kafeste bir o yana bir bu yana her zamanda dışarda duramaz nasıl kafeste durmasına alıştırabilirm

4. FEthi SAĞOL

FEthi SAĞOL New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesin küçükse dışarı çıkmak ister benim kuş küçük kafesten her seyi atıyor dışarı çıkmak için gittim büyük kafes aldım kafesten dışarı çıkmıyor :D kafesin kapısı 10:00-22:00 a kadar açık dışarı çıktığı göremedim :)

5. barışçetinkaya

Beğenileri:
    0
    ortalama bir kafes daha önceki kuşumda böyle yapmıyordu umarım alışır kafesine

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Izgaralı yemlik kullanmayı deneyebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş