petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yemleri etrafa saçıyor...Neden?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve esesbrk tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. esesbrk
    Gizli

esesbrk Guest

Dişi muhabbet kuşuma eş olarak yaklaşık 1,5 ay önce bir erkek muhabbet aldım. O zamandan beri erkek dişiyi kovalayıp duruyor:) çok nadiren öpüştüklerini falan görüyorum ancak eş tuttuklarını söyleyemem.
    Yaklaşık 2-3 haftadır erkek muhabbet yemleri etrafa saçıyor. Yemleri temizlemekten canım çıkıyor her defasında.
    Yardımlarınızı bekliyorum.

2. Onur TÜFEKCİ
    Gizli

Kafes etrafını tül örtüleri var buna benzer şeylerle kapatabilirsiniz. Biraz etrafı pisletebilirler,kullandığınız yem nedir.

3. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    yemi etrafa saçmaları ciddi bir sorun değil tül takarak önlem alabilirsiniz.Çoğu mubiş yem yerken saçıyor huyları bu galiba.. ;)

4. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    akıllı yemlikte kulanabilirsin

5. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Yemi beğenmeyince öyle yapıyorlar.

6. esesbrk
    Gizli

esesbrk Guest

garden mix meyveli vitaminli kullanıyorum. dişi olan hiç böyle bi sıkıntı yaratmadı. sıkıntının yemden kaynaklandığını varsayarsak hangi yemi önerirsiniz?

7. Samet YLDRN
    Gizli

yemi değiştirirsen bu seferde dişi sıkıntı yaratabilir

Sayfayı Paylaş