petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yemlerini atması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve AngryBirds tarafından 18 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. AngryBirds

Kuşum sürekli koyduğum yemleri ağzına alıp etrafa atıyor koyuyorum sonraki gün yemler bitmiş genellikle kafesin tabanında oluyor.Nedendir bir çözümü var mıdır?

2. onur3598

onur3598 Guest

Kabuksuz yem veriyorsan kabuklu yeme alıştıysa satıldıgı shopda o yemleri yem olarak görmüyor olabilir kabuksuza alıştıysa kabukluya böyle bişi yapabilir benim kuşda yapıyodu 3-4 gün dayanabilir yemez ölür sonra dikkatli ol yem al hemen

3. Onur TÜFEKCİ

Kabuksuz kullanmayın ve alıştırmayın. Açıkta olduğu için yem sürekli kuşlar üzerindeki şeylerden hastalık kapabilir.

4. Lütfi ÖZER

1 ay aç bırak kolaymı yem parası kazanması diye :D :D komple kurtulursun hocam tabi bu işin espiri :D

5. armand0

armand0 Guest

Benim dişimde aynısını yapıyordu bende mamalığa az bir yem koyuyordum bu sayede dökemiyordu 1 hafta bu şekilde yaptım sonra düzeldi artık bir sorunu yok deneyebilirsin

Sayfayı Paylaş