petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yemliği eşeleme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve rst tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. rst

rst Guest

arkadaşlar benm jumbo muhabbet kuşum var yeni aldım 2 gün oldu alıştı bayağı ama yemlikte uyuo yemde arada yiyor ama yemliği eşeleyip bütün yemleri döküp yatıyo oraya akıllı yemlikte aldım ordada aynısını yapıyo yemleri ayağıyla aşağıya atıyo bunu neden yapabilir sürekli dışarı çıkmak istiyo buda resmi . he bide unutmadan kuruğunun ucu kesik gibi aldığım yerden abi kuyruğu çıkar ddi uzarmı acaba kuyruğu

#1 rst, 4 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Eylül 2014
  2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Kusa daha bakmadan dişidir ondan dır dedım resımlerı goruncede tamam dedım genelde dışı kuşlar ıcgudusel olarak yaparlar

3. alos2000

alos2000 Member

Beğenileri:
    10
  4. MHBT

MHBT Guest

malesef kötü huy ednmiş kuşlar işiniz zor umarım bu huydan vazgeçirirsiniz :)

5. rst

rst Guest

daha yavru 1 buçuk aylık kuş dişi ama daha yavru ama

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:44 -->-> Daha önceki mesaj 15:40 --

çok güzel kuş ama bu huyu canımı sıktı açkcası şuanda yuvalıkta uyuo yem dayandıramıyorumki döküyo sürekli

6. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    bendede öyleydi yemlari atıp içine giriyordu 1 hafta yemligi cıkarıp kafes tabanına yem koydum 1 hafta sonra yemligi taktim 1 kere yaptı ondan sonra durdu ve artık yapmıyor kuşun kuyrugu kesik gibi geldi bana kesikse uzamaz tüye girince düşer ve uzar

7. rst

rst Guest

değiştiricem büyük ihtimal bakalm yetişkin jumbo alıcam çok teşekkür ederim herkeze cvplarından dolayı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:31 -->-> Daha önceki mesaj 18:29 --

Arkadaşlar yavru jumbomu değiştirdim yeni jumbo aldım damızlık erkek inş hayırlı olur

Sayfayı Paylaş