petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yemlik boşaltma, yem kusma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ensar YILMAZ tarafından 20 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Dün akşam dişi bir kuş aldım erkeğime (bknz. http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/gelinimiz-eve-geldi-33278.html) daha alalı bir gün bile olmadı yani erkekle dişiyi ayrı ayrı kafeslerde yan yana tutuyorum dişi ortama alışsın biraz da rahat beslensin diye çünkü benim erkek hiç rahat vermiyordu.

Mesele şu ki dişi kendi kafesinde akıllı yemliği eşeleyerek boşaltıyormuş ben iş yerinde olduğum için babam arayıp söyledi, akıllı yemliği çıkarmış benim erkeğin kafesinden klasik yemlik takmış babam ve kuş onuda ağzıyla boşaltıyormuş sürekli. Bunun nedeni nedir acaba erkeğin yanındamı olmak istiyor başka bir sorunumu var bilemedim.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Yemlik takmayın bir süre, kafes tabanına tabak içinde koyun yemi. Dökerse de oradan döktüğünü yesin. Ortam değişikliğini sorun yapmış olabilir. Geçince düzelecektir yem yemesi.

3. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    tamm levent abi öyle deneyelim ozaman.

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    benimde bir dişim aynen sizin kuş gibi yemlikleri boşaltıyordu ben akıllı yemlikle sorunu çözmüştüm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:25 -->-> Daha önceki mesaj 15:16 --

ızgaralı yemlikler veya suluk tipi yemlikler var belki onlar sizin işinizi görebilir

5. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Bir süre sonra erkeğin yanına atıcam zaten eğer orda da aynısını yaparsa artık farklı yollar deniycem, bir hastalığı vs olmasında sıkıntı yok. Levent abinin dediği gibi ortam değişikliğinden yapıyor da olabilir erkeğin yanına da gitmek istiyor olabilir bilemiyorum :)

6. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    bence dişi almasaydınız size fazla ilgi göstermeyecek artık

Sayfayı Paylaş