petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yemlik Sorunu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve onur tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. onur

onur Guest

Arkadaşlar iyi akşamlar. Yeni aldığım kuşumu birtürlü yemliğe alıştıramadım. Sadece zeminden yiyor yemi. Zemindeki yemi alıyorum bisüre sonra acıkınca yerde bulduğu tek tükleri yiyor. parmağıma çıkartıp yemliğe götürüyorum çıkıyo yemliğe azını sürmüyo ama. Ayağıyla yemleri yere attırıyo yine ordan yiyo:) Ne yapmam lazım nası bi yol izlemem gerekir sizce. Aklıllı yemlik buarada buyüzden olabilirmi ?

2. Yusuf ŞANLI

Yusuf ŞANLI Guest

Yavruysa tabandan yemeye alismistir. Bir sure sonra yemliktende yenebilecegini ogrenir merak etme :)

3. onur

onur Guest

3 aylık civarı. O zaman panik yapmıyım ben :) Yerden vermeye devam ediyim

4. Yusuf ŞANLI

Yusuf ŞANLI Guest

3 ayliksa ogrenmis olmasi lazm ama birak nasil rahat ediyorsa oyle takilsin

5. onur

onur Guest

Bende öyle yapacağımda ilerisi için tedbir amaçlı alışsın istiyorum. Olur da bir iki gün eve gelemezsem eğer bi zaman sorun olcak. Yokmudur acaba bi yöntem

Sayfayı Paylaş