petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yemlik sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Taner ŞENOL tarafından 11 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Taner ŞENOL

Taner ŞENOL New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar benim zırtapoz mubiş efe son iki üç haftadır yemliğindeki yemleri yemeden yere dökmeye başladı. yemliklerini doldurup bırakıyorum iki saat sonra baktığımda yemlerin hepsini yere dökmüş oluyo. ben tekrar toplayıp yemliğe dolduruyorum ama bırakıp gittiğimde bir saat sonra yine bütün yemi dökmüş oluyo. ve bu acayip canımı sıkmaya başladı sürekli kafes temizliyorum. yem bayat desem değil. ağzı kapalı şekilde buzdolabında tutuyorum. acaba akıllı yemlik alsam bu sorunu çözebilirmiyim.

2. Samet YILDIZ

Buzdolabımı :) kuş haksız değil.

3. Sevtap DERİN

Oyun oynuyordur büyük ihtimal. Akıllı yemlik al.

4. armand0

armand0 Guest

Buzdolabında tuttuğunuz yem nem yapar ve bozulur dikkat etmenizde fayda var

#4 armand0, 11 Eylül 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 11 Eylül 2013
  5. Taner ŞENOL

Taner ŞENOL New Member

Beğenileri:
    0

yaz sıcağında kurtlanmaması için buzdolabında tutuyorum. yıllardır kuş besliyorum hep dolaba koydum ama böyle bir hareket yapan kuşa rastlamadım :) döktklerini toplayıp geri koydugumdada yine aynı şeyi yapıyo.

6. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Strese girmiş veya oyun haline getirmiş olabilir. Akıllı yemlik alın hayvan dükkanından. 3-7 TL arası.

7. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Dışarı çıkmak yada oyun istiyor olabilir, benimkide aynısını yapardı o yemlikteki yemleri boşaltıp diğerine koymaya başladım O da bir daha yapmadı.

Sayfayı Paylaş