petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yemlik

Konusu 'Bakım Beslenme Üretim ve Yetiştirilmesi' forumundadır ve Mehmet ŞEKER tarafından 20 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet ŞEKER

Yem kabuklarını üflemeye gerek olmayan bir yemlik var mı?

2. Lütfi ÖZER

hocam bu işin olmazsa olmazı akıllı yemlik olayı var yemede yanında yat çok süper bişey içi 3 4 avuç yem alıyor bittikçe otomatik kendi yem döküyor ve ayrıca yem kabukları alttaki bi kutunun içine düşüyor çok pratik ÇİFT BÖLMELİ AKILLI YEMLİK

3. Yücel YETİMOĞLU

akıllı yemlik deniyor biraz büyükçe onlar daha ideal yem kabukları sıkıntı çıkartyorsa , bazı üreticilerimiz üfürme makinası kullanyor sanırım ama onunla ilgli tam olarak bir bilgim yok

4. Sercan Topcu

Her kafese olmuyor bu akıllı yemlikler bilgin olsun...

5. Bilal ELMAS

Ben kafesin kapisina taktim cok rahat :)

6. Mehmet ŞEKER

Benim kafesimin biri baya küçük bi boy, diğerini de kendim yaptım. acaba resimlerini koysam takılır mı diye söyler misiniz?

7. Mehmet ŞEKER

Bu akıllı yemliği her petshopcu da bulabilir miyiz, yoksa internetten özel sipariş mi lazım?

8. Bilal ELMAS

Ben petshop dan aldim

9. Mehmet ŞEKER

Fiyatı ne kadar?

10. Sercan Topcu

2-5 lira arasında değişiyor...

11. Mehmet ŞEKER

Teşekkür ederim..

12. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar ben aldım kullandım fakat pek memnun kalmadım..Bide işin açıkcası ben hergün kuşlarımın başına geçip onların yemlerini tazleyip sularını değiştirmek hoşuma gidiyor..bırakında o kadar emek verelim , o kadar akıllı şeylere girmeye gerek yok bence :)

13. Yücel YETİMOĞLU

bende alacaktm sonra serkan abinin dedigi gbi aklıma geldi(ilgi) vazgeçtim

14. Ozan KOCA

Ozan KOCA Guest

Bu akıllı yemliklerin küçüğü yok mu?

15. Ezel ALBAYRAK

Bildiğim kadarı ile, mağlesef.

Evet serkan abiye katılıyorum. bende zevk alarak yapıyorum bu temizlik işini.

16. Mahmut Erdi İŞLER

akıllı yemlik temizlik bakımından cok etkili.. ama alıcaksanız cift bolmelisinden almanızı tavsiye ederim..

Sayfayı Paylaş