Karadeniz Pet

Yemlikle alıp veremediği ne ki acaba?

• Konbuyu başlatan Toprak Akalın
  • Başlangıç tarihi
T

Toprak Akalın

Guest
http://www.youtube.com/watch?v=u2EilUH2irI&feature=youtu.be

Her gün baya bir süre bunu yapıyor. Kuşa haggard, amon amarth falan dinletiyorum ondan mı sapıttı acaba? Ayrıca kameraya alırken ne çileler çektim, ben varken yapmıyor bunu, kafesin üstüne telefonu koyunca da kameraya kitlenip duruyor, en sonunda tülü indirip telefonu kafesin yanına koyup saklandım anca öyle yaptı.

Bunu yazarken de yemliği ısırıyor hala.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dinlediği müzikler gayet güzel hatta süper. Onunla alakası tabiiki yok :)

Henüz çok küçük şımarık bi yavru,her şeyi kemirmek her şeyle oyun oynamaya çalışmak istiyorlar. Her deliğe illa o minicik kafalarını sokacaklar sıpalar. Yaramazlıkta hudutları yok Toprak'cım. Benimkide bundan farklı değildi, bir süre sonra normale dönüyorlar dert etme. Sana tavsiyem birazda Pink Floyd dinlet :) Bu arada maşallah kartopu gibi

Bir oyuncak alayım bari garibime onla oynasın. Ayna aldım da kullanmadım. Ya da direkt aynasını çıkartayım da sallansın.

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk

Benim kuş da bunu çok yapıyordu hatta içinden geçmişliği var :) oynuyor heralde

 iPhone 'den Tapatalk Pro aracılığı ile gönderildi
 iPhone 4 - 32gb - Siyah - IOS 7.0.4 Evasi0n JailBreak

Demek çok sıkılmış hayvan her gün 30 kere yapıyor neredeyse. :)

Demek çok sıkılmış hayvan her gün 30 kere yapıyor neredeyse. :)

Kafesin içinde durmaktan sıkılmış olabilir mi acaba? :) belki biraz dışarı çıkmak istiyordur.

Dışarı çıkınca gidiyor taburenin altına saatlerce kalıyor. Gözetim altında çıkartıyorum.

Dışarı çıkınca gidiyor taburenin altına saatlerce kalıyor. Gözetim altında çıkartıyorum.

Oynayabileceği bir şeyler verin belki sevdiği oynayacağı bir şey vardır. Benimki pet bardakla ve kablolarla oynamayı çok seviyor.

Bulacagim bir şeyler :)

hayvanın canı sıkılmış oyun arıyor :D salıncak kesin al da bide hareket eden bi oyuncak al peşine dolansın dursın :D

Benim kine bi sefer Müslüm gürses dinlettirdimsol kanadını koparıp kanlar içinde kaldı vaz geçtim :)

hayvanın canı sıkılmış oyun arıyor :D salıncak kesin al da bide hareket eden bi oyuncak al peşine dolansın dursın :D

Hareket eden bir oyuncak derken? :) Bu gün kağıt buruşturup verdim birkaç kere ibikleyip uyudu. Ben de sıkılmasın diye parmağımla oynatıyorum hızlıca yaklaştırınca yakalamaya çalışıyor gıdıklıyor gibi göğsüne getiriyorum kovalıyor. :)

Akusun kucjukse oynuyosur buyukse agasi uzamis olabilir kusunu disari cikar perdeyi ac disariyi izlesin bizimkinlerin favorisidir :)
Saygilar

Geri