petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yemlikte yem tutmuyorlar.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve nilgun yılmaz tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. nilgun yılmaz

merhaba ;
    sizlere bir sorum olucaktı.Kuşlarım yemlikteki yemlerin hepsini gagaları ile kafesin içine döküyorlar nedenini anlayamadım.Böyle sorunla karışılaşan oldumu ve ben ne yapaağımı bilmiyorum.Bana bu konuda yardımcı olur musunuz?

2. Yusuf ŞANLI

Benim kusumda akilli yemliktekileri kanadiyla gagasiyla kafesin icine dokyordu surekli yeni aldigimda sorada onun icine saklanyordu daha sonra ortama ve bana alisinca birakti bu huyunu korkudan yaptigini dusunuyorum cunku beni her gordugunde akilli yemlige kaciyordu

3. nilgun yılmaz

Anladım çok teşekkür ederim :(

4. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Bende ne yaptıysam dişi kuşlarımdan biri yem dökmekten vazgeçmedi, en son bu yemliği aldım bir haftadır dökmüyor.

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

tutunma yerleri sağlammi dostum ve kuşlarin kaç aylık

6. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    benim dişi kuşum ayrı kapta koyduğum kuş kumunu sürekli alıp aşağıya atıyor. erkek ise geçen gün koyduğum yulafı atıp durdu yme karıştırmak zorunda kaldım

Sayfayı Paylaş