petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yemlikten yemiyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Faruk ÇELEN tarafından 22 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Faruk ÇELEN

Faruk ÇELEN New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba yeni mübişim çok ama çok hareketsiz geldiğinden beri genellikle tek tünekte hareketsizce duruyor. Yemliğin yerini sanırım bulamıyor. Zorla da olsa ürkütmeden çok yavaş hareketlerle elimden az da olsa yedirebiliyorum.Okadar acıkmasına rağmen gidip yem yemiyor. Su içtiğini de iki gündür hiç görmedim. Aç susuz ve çok hareketsiz bu hali beni tedirgin ediyor. Sizce ne yapmalıyım ? :confused:

2. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    kac gunden beri sende

3. Faruk ÇELEN

Faruk ÇELEN New Member

Beğenileri:
    0
    Çarşamba akşamı aldım. Yaklaşık iki gündür yani

4. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    kardesim o zmn normaldir kuslarin 3-5 gun icinde ortama alisir dogru dzgun yem yemeye baslar korkma bence kendisini bir gun daha rahat birak ondan sonra hem yem yemeye baslar hemde egitime baslarsn

5. Faruk ÇELEN

Faruk ÇELEN New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşumu bebek diye aldım ama 6 aylık olduğunu öğrendim bu durum onu eğitmemde ve konuşturmamda herhangi bir problem yaşatır mı sence ?

6. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    soyle yasarsin egitme suren uzar yani 3 gunde alisacaksa 2 haftada alisir mesela konusmasindada baya bi sikinti cekersin ama sunu unutma sabrin sonu selamettir sabret ugras mutlaka sonuca ulasirsn

7. birkan

birkan New Member

Beğenileri:
    0
    Benim yavruda da su içme problemi vardı. Böyle durumda malesef sıcaktan etkilenmesin diye nazikçe tutup gagasını 2 3 kez suluğa batırdım ancak ceresıne su kaçırmadan ağzı ıslansın diye. Su sıcak aylarda ölüme götürebilir. Birde uzaktan fısfıs ile su sıkın ama korkutmadan havaya doğru sıkın üzerine damlacıklar yapıştıkça serinleyip terlemesi azalacaktır. Günde 2 kez yapsanız yeterli.

saygılar

Sayfayı Paylaş