Karadeniz Pet

yemlikten yemiyor

calculus07

Meraklı Üye
arkadaşlar cumartesi günü kuşumu aldım fakat o günden beri yemliğinden hiç yem yemedi kafesin tabanına sermiştim ordan yedi bide elimle yedirdim iki gündür bulamıyormu acaba?

sdtbv.jpg

Yeni geldiği yere alışmaya çalışıyor yere yem ser su da koy kap ile alışınca zaten yemlikten yiyecek bulamıyor diye bişey yok merak etmeyin

Gayet normaldir. Bekleyin Kuş ortama alışsın. Bakın ne güzel yiyecek. Telaş edecek bişey yok.

Merak etme onun arama içgüdüleri yemliğinde, suyunda yerini buldurur.

Merak etme onun arama içgüdüleri yemliğinde, suyunda yerini buldurur.

ya birde şu silindir kafeslerden almayı düşünüyorum sizce nasıl kullanışlımı bu kafes.şimdiki kafesi küçük geliyor bence
SALON-KAFESI-YUVARLAK-PIRINC-42x77-CM-6__80773040_2.jpg

birde fiyatlar ne civardadır 35 ten fazla veremem

Yeni bir ortama girdigi için alısma sürecindedir. Bir süre daha bu sekilde devam eder zamanla ortama ve sana alısıcaktır.

ya birde şu silindir kafeslerden almayı düşünüyorum sizce nasıl kullanışlımı bu kafes.şimdiki kafesi küçük geliyor bence
SALON-KAFESI-YUVARLAK-PIRINC-42x77-CM-6__80773040_2.jpg

birde fiyatlar ne civardadır 35 ten fazla veremem

Kendi fikrimi soracak olursan ben böyle kafesleri hiç ama hiç sevmiyorum. Genişlemesine büyük olsa daha güzel olur. Kuşun hareket alanı genişler. Ben öyle alacağım mesela. Böyle cicili bicili güzel görünüyor ama, ben sevmiyorum. :D

Kendi fikrimi soracak olursan ben böyle kafesleri hiç ama hiç sevmiyorum. Genişlemesine büyük olsa daha güzel olur. Kuşun hareket alanı genişler. Ben öyle alacağım mesela. Böyle cicili bicili güzel görünüyor ama, ben sevmiyorum. :D

Hayretler içerisindeyim Sevtap. Nasıl olurda sen bunu kıskanmazsın :D

Onur aşk olsun. :D Ben sadece güzel olanları kıskanıyorum. :p Bu kafesler bana ilgi çekici gelmiyor. Kuşcağız nerede hareket etsin şuncacık yerde.

Farkındayım farkında :) Sana sadece en en en en güzelleri en en en iyileri layık zaten :p

arkadaşlar şimdi kuşu odaya saldım maş. çok güzel uçuyor bir kere bile duvara çarpmadı heyeri araştrdı her yere kondu şimdi elime alıştırmak için ne yapmalıyım yaklaşnca kaçmıyor ama elimi ayağına falan değdirince gelmiyor yem verdm yem yemedi

Geri