petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yene muhabbet kuşu alcam acil yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve furkan tarafından 16 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. furkan

furkan Guest

Arkadaşlar bugün muhabbet kuşu alcam alırken nelere dikkat etmeliyim nasıl almalıyım acil yardım lütfen!!!

2. Onur TÜFEKCİ

haraketli olsun, tüyü kabarık olmasın.

3. Süleyman Mert DEMİRSOY

Tüyleri parlak canlı olsun.poposuna dışkı yapışmış olmasın.

4. furkan

furkan Guest

bazıları hareketsiz oluyo adam sıcaktan diyo sıcaktan hareketsiz olurmu kuş

5. Süleyman Mert DEMİRSOY

Sana öle dediği zaman hastalıklı kuşu vermeye çalışıyor sen bizim dediğimizi uygula.

6. furkan

furkan Guest

tm teşekkür ederim bide yeşil renk daha iyi demi yeşil renk almayı düşünüyorum

7. kenan

kenan Guest

Kuşu en az 5-10 dk kafeste hareketlerini takip et hareketli olmasına tüylerinin canlı parlak olmasına poposunda yapışık dışkı olmamasına ve burun deliklerinin tıkalı değil açık olmasına dikkat et ayaklarını kontrol et ve erkek yavru al nasıl anlıyacağınıda söyliyim en belirgin ve kesin anlama şekli gagasında daha siyahlık bulunmasıdır gagasında siyahlık varsa o henüz 1-2 aylıktır başka bi nokta kafasının üstünde burun deliklerine kadar ince çizgiler vardır ve gözleri tamamen siyahtır erkek olup olmadığınıda cere renginden alıyabilirsin mavi veya koyu renk ise erkektir sana tavsiyem erkek al cere rengi beyaz ise dişi kuştur

8. furkan

furkan Guest

peki hangi renk tavsiye ediyosun

9. kenan

kenan Guest

Sana yazdığım şeylere dikkat et rengi önemli değil önemli olan kuşun benim yazdığım kriterlere uyması sağlıklı ve oyuncu olması

10. Süleyman Mert DEMİRSOY

Her şeyi iyi yazmışında gagasında siyah leke olmayıpdan 1 aylık olan kuşlarda var o kesin belirteç değil :)

11. kenan

kenan Guest

Gagasında siyahlık olmayan yavru kuş çok azdır genel olarak çoğunda bulunur ben hiç bilmeyen bir arkadaşa yardımcı oluyorum en iyi bu şekilde anlatabilirdim

12. ümit aclıan

muhabbet kuşunun ayaklarına ve oyuncu olmasına dikkat edilmelidir bide her muhabbbet kuşunun yanına başka muhabbet kuşu sokmayın o kuşta hastalık varsa iki kuşada bulaşabilir

Sayfayı Paylaş