Karadeniz Pet

yeni 3 aylık yavru

• Konbuyu başlatan hüseyin eren
  • Başlangıç tarihi
H

hüseyin eren

Guest
arkadaşlar muhabbet küşüm tam 3 aylık acayip derecede gevelenip duruyor yani sürekli mırıldanıyor hemde hiç susmadan çok ilgi gösteriyorum akşama kadar kafesin dışında ona oyun alanı yaptım elimle kafes yaptım . bu mırıldanmalar konuşmaya yatkın olduğunumu gösterir veya ortalam ane zaman konuşur bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

ne zamandır sizde kendimden örnek vereyin 3 aylık kuş aldım tıpki sizin gibi kafesinini kapağını hiç kapatmadım sadece yem ve su için kafesine giren bir kuşum var 5 aylık oldugun da konuşmaya başladı sen nezamadır bakıyorsun

Ne zaman konusacagi kusa bagli. Ama ben hergun cok fazla konuamadan 1 haftada konusturdum. Sk sk bir kelimeyi tekrar edersen en gec 1 haftada konusur.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

35 günlükken aldım2 aydır bende

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:27 --

çok ilgileniyorum elden meyve yemesi bize yaklaşması gayet güzel hatta ele bayağı alıştırdım nerdeyse gıdıklıyorum kaçmıyor

Günde 15 dakika tekrar ederseniz kelimeyi ögrenicektir ama kuşunuza baglı 1 haftada olabilir 1 ayda yaşı müsait.

kuşa ne kadar ilgi gösterirseniz ve öğretmek istediğiniz kelimelere göre değişir

tugay hangi kelimeleri kolay öğrenir

teşekkürler ben şu anda sürekli bnabacık kelimesii tekrar ediyorum

Mırıldanmalar başladıysa konuşması yakındır siz kelimeyi tekrar etmeye devam edin bol bol hareketli müzikler açın kuşlar müziğe eşlik etmeyi çok severler belki konuşması için güven kazanmasını sağlayabilir

herkese teşekkürler ilgi için hakikaten bu siteye hasta oldum ilgi mükemmel sağolun