petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni 3 aylık yavru

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve hüseyin eren tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. hüseyin eren
    Gizli

arkadaşlar muhabbet küşüm tam 3 aylık acayip derecede gevelenip duruyor yani sürekli mırıldanıyor hemde hiç susmadan çok ilgi gösteriyorum akşama kadar kafesin dışında ona oyun alanı yaptım elimle kafes yaptım . bu mırıldanmalar konuşmaya yatkın olduğunumu gösterir veya ortalam ane zaman konuşur bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ne zamandır sizde kendimden örnek vereyin 3 aylık kuş aldım tıpki sizin gibi kafesinini kapağını hiç kapatmadım sadece yem ve su için kafesine giren bir kuşum var 5 aylık oldugun da konuşmaya başladı sen nezamadır bakıyorsun

3. Serhat YÜKSEL
    Gizli

Ne zaman konusacagi kusa bagli. Ama ben hergun cok fazla konuamadan 1 haftada konusturdum. Sk sk bir kelimeyi tekrar edersen en gec 1 haftada konusur.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. hüseyin eren
    Gizli

35 günlükken aldım2 aydır bende

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:27 --

çok ilgileniyorum elden meyve yemesi bize yaklaşması gayet güzel hatta ele bayağı alıştırdım nerdeyse gıdıklıyorum kaçmıyor

5. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Günde 15 dakika tekrar ederseniz kelimeyi ögrenicektir ama kuşunuza baglı 1 haftada olabilir 1 ayda yaşı müsait.

6. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

kuşa ne kadar ilgi gösterirseniz ve öğretmek istediğiniz kelimelere göre değişir

7. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    tugay hangi kelimeleri kolay öğrenir

8. hüseyin eren
    Gizli

teşekkürler ben şu anda sürekli bnabacık kelimesii tekrar ediyorum

9. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Mırıldanmalar başladıysa konuşması yakındır siz kelimeyi tekrar etmeye devam edin bol bol hareketli müzikler açın kuşlar müziğe eşlik etmeyi çok severler belki konuşması için güven kazanmasını sağlayabilir

10. hüseyin eren
    Gizli

herkese teşekkürler ilgi için hakikaten bu siteye hasta oldum ilgi mükemmel sağolun

Sayfayı Paylaş