petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni albinom (cinsiyeti ) ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Yücel YETİMOĞLU tarafından 4 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Yücel YETİMOĞLU

bugün hç beslemedgm bi albino aldm kırmızı gözlü 14 aylık cinsiyeti için arkadaşm erkek diyor ben çözemedm yardimcı olursanz sevinirim iyi forumlar...

2. Mehmet GÜNEY

hayırlı olsun arkadaşım ama resim eklememişsin ?

3. Yücel YETİMOĞLU

telden resmini ekleyemedim bir önceki başlıkta arkadaşn kuşunun resmi var , çok benzer yanlz benim kuşum kırmızı gözlü limon sarısı burnu et rengnde (ben dişi zannediyordum ama arkadaş erkek diye ısrar etti albino larda farklılik gösteriyormu ?

4. Mehmet GÜNEY

limon sarısı dediniz albino beyaz olur sizin kuşunuz lutino olmasın ustam :)

5. Yücel YETİMOĞLU

valla oda olabilir .d benm hint bülbüllerm varda pek muhabbetlerle aram yok .d vatandaş albino dedi diye öyle soyledim ama yerli degil 1 çıft de yerlim var çözemedim :)

6. Mehmet GÜNEY

eger beyaz degilse lutinodur ustam sen bi resmini paylaş bizimle daha net bilgi verelim :)

7. Yücel YETİMOĞLU

net yok hocam olsa teldn giriyorum da şuan imkanlar sınırlı

8. Yücel YETİMOĞLU

dosya seçimi yok .p telden griyorum sanırm ondan kaynaklanyo

9. Yücel YETİMOĞLU

lutino ve albinoda cinsiyet ayrımı ?

normalde yetişkin erkek çek veya yerlinin burnu koyu mavi (mor gbi ) bu özellik lutinolarda kahverengi ( et rengi ) mi oluyor ? yardm pls

Sayfayı Paylaş