Karadeniz Pet

Yeni aldigim cikomun resimleri :)

• Konbuyu başlatan furkan0
  • Başlangıç tarihi
F

furkan0

Guest
Bugun Emin önunden kus aldim Resimleri ::::::::::
swltd.jpg

swlu2.jpg

swppv.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun arkadaşım, aynı zamanda almışız, benimkide aynen öyle duruyor.

valla sagolun su an cok sessiz duruyo elimle seviyom hicbirsey yapmiyo bi an aklimdan gec di kork mamasi normalmi diye :D

Ya cok sakin geldi 1-2 gune acilacak diyor herkez de kendisine dokunulmasina izin verecek kadar sakin olmasi beni rahatsiz etti bu normalmi ?

Bir sorun görünmüyor siz ilgiyi kesmeyin 1 hafta kafeste kalsın ortama ve size alışsın elinizde yem verebilirsiniz hayırlı olsun

MaşAllah gökyüzü gibi :) Ben de bugün ordaydım. Diğer günlere nazaran nedense kuşları iyi gördüm çok hasta halsiz kuş yoktu. Hayret ettim.

Maşallah, başına önüne koymuş melül melül bakıyor. Furkan Bey, siz hiç bilmediğiniz bir ortama girseniz sessiz sakin olmaz mısınız? O da şu an alışma aşamasında. Zaman tanıyın ona.

Maşallah, başına önüne koymuş melül melül bakıyor. Furkan Bey, siz hiç bilmediğiniz bir ortama girseniz sessiz sakin olmaz mısınız? O da şu an alışma aşamasında. Zaman tanıyın ona.

haklisiniz da ben olsam yikarim ortaligi böle haraketsiz durmam :D
bide isin ilginc yani kusum elime yem alip yaklastirinca yiyor yemi fakat kusu yemek kabinin yanina koyunca yemiyo cok garip :/

haklisiniz da ben olsam yikarim ortaligi böle haraketsiz durmam :D
bide isin ilginc yani kusum elime yem alip yaklastirinca yiyor yemi fakat kusu yemek kabinin yanina koyunca yemiyo cok garip :/

Bunlar çok normal şeyler. Yeni geldiği için yapıyor tüm bunları. Muhabbet kuşları çok stresli hayvanlardır. Biraz zaman geçsin onu siz bile durduramayacaksınız. Arama iç güdüleri sayesinde o yemliğine suyunda yerini bulacaktır. Aç bırakmaz kendini.

Bunlar çok normal şeyler. Yeni geldiği için yapıyor tüm bunları. Muhabbet kuşları çok stresli hayvanlardır. Biraz zaman geçsin onu siz bile durduramayacaksınız. Arama iç güdüleri sayesinde o yemliğine suyunda yerini bulacaktır. Aç bırakmaz kendini.
cevabiniz icin tesekkur ederim insallah dediginiz gibi olur :)

kus canlandi hatta biraz fazla canlandi kafesinde takla atiyo nasil beceriyorsa :D simdide elimden kacar oldu nasil alistiricam elime bazilari diyorki kusu elinize alip 2 dk basini oksayip kafese koycakmisiniz diyor tabi nekadar doru bilmiyorum...

Kuşlar avuclanmayı sevmezler size elinizde yem vermenizi öneririm o şekilde alıştırmanızı tavsiye ederim hem sizden korkmaz bu durumda

Maaşallah çok tatlı. Tam sevilmelik gagasının yanından kaşıyın çok hoşuna gider. Saygılar