petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni aldığım damızlık çiftlerde anormallik var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve vataiorg tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. vataiorg

vataiorg New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle merhabalar forumda yeniyim. Benim şöyle bir sıkıntım var 4 gün önce damızlık muhabbet kuşu çifti aldım. Eve getirip kafese koydum yalnız kuşlar birbirinden ayrı şekilde tünek de hiç kıpırdamadan duruyor. Sanki çift değilmiş gibi.. Hiç bir şekilde yanaşmıyorlar. Acaba kuşlar yeni bir ortama geldiği için mi böyle yapıyor ? 4 gün oldu hala aynı. Yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar..

2. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ortamı degiştigi için masum olurlar 1-2 hafta içerisinde alışıp eski düzenlerine dönerler.

3. vataiorg

vataiorg New Member

Beğenileri:
    0
    Bayağı bir masumlar yem yemeye bile zor gidiyorlar umarım dediğiniz gibidir teşekkürler..

4. Numan Küçük

eğer aldığınızda çift olduklarından eminseniz sıkıntı olmaz :) sağlıklı günler..

5. omerim006

omerim006 Guest

Benim ciftlerimi de alali 3-4 gun oluyor ve yeni yeni hareketlenneye basladilar, fakat yuvaliga henuz girmis degiller..

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Fotoğraf paylaşma imkanınız var mı?

Sayfayı Paylaş