Yeni aldığım Dişi Acilll?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Karabatakx tarafından 18 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

 1. Karabatakx
  Gizli

  Merhaba iyi günler. bugün oğlumu salmaya attım eşini seçti.. aldım eve getirdim oturma odası 7/24 dolu olduğun'dan sürekli ses,tv, acık. benim odam sakin karanlık oraya koysam olurmu ? Cam tarafı köşeye bakıyor. boşluk var sadece hava alır die düşünüyorum veya hem çam acık, hem kapıyı acık bırakırım. Odam sakin olduğun'dan sorun olmaz yani ne dersiniz ? Odama koymalımıyım arada sırada güneşe cıkarırım ?;)
   
 2. Levent ACAR
  Çevrimdışı

  Levent ACAR Profesyonel

  Katılım:
  8 Aralık 2013
  Mesajlar:
  14.527
  Beğenileri:
  295
  Yer:
  İstanbul / Maltepe
  Karabatak konu acil değil, bundan sonra soru soracakken sorunun içeriğini başlıkta belirtilsen (mesela bu konu için kafesin yeri) daha hızlı ve kesin cevaplar alırsın.
  Üretim yapmayı düşünüyorsan kafesi oradan oraya gezdirmemelisin. Karanlık odaya koyupta arada güneşe çıkarırım olmaz. Sakin oda tabi ki daha uygun. Eğer yeterince aydınlatma sağlayabiliyorsan sakin odada dursunlar.
  Hayırlı üretimler olsun.
   
 3. Karabatakx
  Gizli

  Ordan Oraya Gezdirmedim Suana Kadar...
  Oturma odasın'dalar Suan 7/24 ( TV,SES Olduğun'dan) Rahatsız Olurlar Die Düşündüm. Çifleşemezler. v.s Odam Pencere Dışarı bakmıyor boşluk var Işık olarak boşluk olan yerde plastik çatı var ışık geliyor yinede az ama odamın ışığı'da var yeterli değilmi?
   

Sayfayı Paylaş