Karadeniz Pet

Yeni aldığım Dişi ishal mi?

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Arkadaşlar bugün bir çift kuşumun yanına bir Dişi daha alayım dedim,cere rengi kahveye dönmüş gibiydi,kuşun renkleri Hoşuma gitti ve aldım eve geldim kafese attım diğer çiftlerin yanına yalnız sessiz sakin yem dahi yerken görmedim,dışkısına baktım biraz sulu gibi acaba kuş hasta mı? Çiftlerin yanından Alıp tek bir kafese koyup orada ayrı ishal ilacı elma sirkesi tedavisi mi?yapsam yorumlarınızı rica ediyorum,hatta şimdi de kalsiyum taşının üzerinde duruyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:06 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

QgqGDv.jpg

ortam degışımınden olabılır ılk once aspur verın gözlemleyın bır kaç gun
eger gecmezse ilaç kullanmaya başlarsın

Murat bey ben kuşu alırken ceresi kahve dedim iyi kızışmış dedim ama Popo yine hafiften lekeliydi satan kişi üretimci bir sorun olmaz dedi,ben tek kafese aldım ilaç verdim,Şapur'dan ekleyeyim bir bakayım tşk ederim yorumunuz için

Dışardan gelen kuşu direkt kendi kuşlarınızın arasına atmayın. En az 1 hafta farklı bir kafeste gözetimde tutulmalı

Bende dün kuş aldım orda hiçbir sorunu yoktu poposuna baktım tertemizdi eve getirdim 3-4" saat sonra ishal oldu,çok üzüldüm umarım kuşlarımız ortam değişikliğinden ishal olmuslardır baska sorun yoktur ve en kısa sürede toparlarlar inş,sularına çay demi,çay kaşığı ucunla türk kahvesi ve vitamin koydum ayrıyetten patates haşlayıp klimayıda açtım umarım her iki kuşta düzelir inş

ynQakk.jpg
Haklısınız Yusuf bey zaten 1-2 saat kadar kaldı,tekrar ayrı kafese aldım ilaç falan verdim ama tüfekte Öylece duruyor üzüldüm gerçekten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:30 -->-> Daha önceki mesaj 07:29 --

Size de çok geçmiş olsun,inanın insan o kadar üzülüyor ki inş bir iki geçer

Son düzenleme:
Geri