Karadeniz Pet

Yeni Aldığım Dişinin Durumu Nasıl ?

onur kartal

Meraklı Üye
ırkı yaşı sağlık durumu hakkında bilgi verirmisiniz yeni aldım hiç bir bilgim yok bilgi verirseniz sevinirim

TEŞEKKÜRLER...

kuş genç bir kuş güzel kızışmaya başlamış inşallah iyi beslenir.

ırkı konusunda bilgi verebilirmisiniz satan kuşçu ingiliz dedi nekadar doğru ne kadar yalan bilmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:18 -->-> Daha önceki mesaj 13:45 --

kimse neden cvp vermiyor :D

tünek fazla yukarıda ve arkada kalmış,kuş başını eğmiş sanki rahatsız gibi duruyor,tüneğin konumunu kuşun daha rahat edeceği bir konuma alsanız daha mı iyi olur acaba.

kanatları yumurtlayacak kuşlardaki gibi düşük duruyor,başı önde tedirgin bir havası var zamanla alışacaktır siz ona uygun koşulları sağladığınızda.

7-8 aylık gibi , bu foto ile net anlaşılmasa da iri gibi ingiliz kırıgı olabilir.

dun aldıgımda burnu kahverengiydi bugun beyazlamış neden oldu acaba ?

kuş kendine geliyor,gözleri açılmış,duruşu dik kendine güveni gelmiş,renkleri daha parlak,demekki biraz zaman geçince bomba gibi kuş olacak maşallah,kızışıncada ceresi kahverengiye döner.

konu nasıl açılıyor yardım lütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:35 --

konu nasıl açılıyor

konu nasıl açılıyor yardım lütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:35 --

konu nasıl açılıyor

sorularınız ve cevaplarımıza tıklayınca üstte yeni konu yazar zaten(yada nereye açmak istiyorsan)

Geri