Karadeniz Pet

Yeni Aldıgım Erkek Bıraz Durgun

Sado Çakır

Yeni Üye
Ogunler Belırttıgım Gıbı Erkek Kusum Kaçtı Dısıde 2 Yumurtaydı 3 Yumurta Yapmıs Ama Yumurtalara Yatmıyor Sureklı Dısarda Bende Şuan Yenı Erkek Aldım Kus Tuye Gırmıs Bunu Dısının Yanına Ne Zaman Atayım O Yumurtalarıda Atayımmı Yorumalrınızı Beklıyorum.? Bırde Beyazın Cinsi Dişimi Erkekmı Sizde Yorum Yazarsanız.

Not: Kus Ciftti Ciftinden Ayırıp Aldım Ondanda Durgun Olabılırmı Yoksa Tuyde Dıyemı Boyle?

ORlPlQ.jpg

zmDbD6.jpg

Kuş güzel fotoğraf yaniltmiyorsa erkek biraz daha bekleyin erkeğe de disiye de mama verin

Bence koyma dişi belki yatmaya devam eder 15 gün ikisine de ayrı ayrı mama ver derim

Bence koyma dişi belki yatmaya devam eder 15 gün ikisine de ayrı ayrı mama ver derim

dısı 2 yumurtası vardı erkek kactıkdan sonra bugun baktım 3 yumurta yapmıs ama surkelı yuvalıgın kapısında duruyor yumurtalar sogumustu birde mama ben kus maması vardı paketde ondan verıyordum nasıl mama sızın dedıgınız farklımı?

maşallah kuşunuz erkek bence ama daha küçük. yani dişiniz erişkin olmuş ama bu fotoda ki kuş epey küçük.

maşallah kuşunuz erkek bence ama daha küçük. yani dişiniz erişkin olmuş ama bu fotoda ki kuş epey küçük.

ciftliydi ama yumurtaları vardı kardeşlerdi diye ayırdık kardeş kardeşi cift etmeyek dıye erkek sanırsam cıft olabılır ama durgun bıraz

ciftliydi ama yumurtaları vardı kardeşlerdi diye ayırdık kardeş kardeşi cift etmeyek dıye erkek sanırsam cıft olabılır ama durgun bıraz

yeni geldiyse ortama alışma sürecinde olduğundan durgundur. yanlış yönlendirmek istemem arkadaşlar daha iyi bilir tabi ki ama henüz çift olacak yaşta değil gibi geldi bana. yani kardeşler arasında sürekli birbirleriyle vakit geçirenler çift olmuş anlamına gelmez bence çünkü hem küçük hem de hiç kızgınlık belirtisi yok. ama zamanla elbette olur.

yeni geldiyse ortama alışma sürecinde olduğundan durgundur. yanlış yönlendirmek istemem arkadaşlar daha iyi bilir tabi ki ama henüz çift olacak yaşta değil gibi geldi bana. yani kardeşler arasında sürekli birbirleriyle vakit geçirenler çift olmuş anlamına gelmez bence çünkü hem küçük hem de hiç kızgınlık belirtisi yok. ama zamanla elbette olur.

zaten ayrı kafesteler yakında bellı olur sanırsam

Kuş genç evet ama yavru değil yavru alınabilir siz birlestirmeyin 15 gün ayrı kalsinlar yumurta bisküvi rendeleyip verin varsa fındık badem 1 er adet onlarida rendeden geçirip verebilirsiniz mamaya karıştırıp

Geri