petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Aldıgım Erkek Bıraz Durgun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sado Çakır tarafından 18 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Sado Çakır

Beğenileri:
    0
    Ogunler Belırttıgım Gıbı Erkek Kusum Kaçtı Dısıde 2 Yumurtaydı 3 Yumurta Yapmıs Ama Yumurtalara Yatmıyor Sureklı Dısarda Bende Şuan Yenı Erkek Aldım Kus Tuye Gırmıs Bunu Dısının Yanına Ne Zaman Atayım O Yumurtalarıda Atayımmı Yorumalrınızı Beklıyorum.? Bırde Beyazın Cinsi Dişimi Erkekmı Sizde Yorum Yazarsanız.

Not: Kus Ciftti Ciftinden Ayırıp Aldım Ondanda Durgun Olabılırmı Yoksa Tuyde Dıyemı Boyle?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kuş güzel fotoğraf yaniltmiyorsa erkek biraz daha bekleyin erkeğe de disiye de mama verin

3. Sado Çakır

Beğenileri:
    0
    suan ayrı ayrı kafesdeler yan yana koyayımmı koyarsamda dısının yumurtalarını atayımmı?

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bence koyma dişi belki yatmaya devam eder 15 gün ikisine de ayrı ayrı mama ver derim

5. Sado Çakır

Beğenileri:
    0
    dısı 2 yumurtası vardı erkek kactıkdan sonra bugun baktım 3 yumurta yapmıs ama surkelı yuvalıgın kapısında duruyor yumurtalar sogumustu birde mama ben kus maması vardı paketde ondan verıyordum nasıl mama sızın dedıgınız farklımı?

6. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    maşallah kuşunuz erkek bence ama daha küçük. yani dişiniz erişkin olmuş ama bu fotoda ki kuş epey küçük.

7. Sado Çakır

Beğenileri:
    0
    ciftliydi ama yumurtaları vardı kardeşlerdi diye ayırdık kardeş kardeşi cift etmeyek dıye erkek sanırsam cıft olabılır ama durgun bıraz

8. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    yeni geldiyse ortama alışma sürecinde olduğundan durgundur. yanlış yönlendirmek istemem arkadaşlar daha iyi bilir tabi ki ama henüz çift olacak yaşta değil gibi geldi bana. yani kardeşler arasında sürekli birbirleriyle vakit geçirenler çift olmuş anlamına gelmez bence çünkü hem küçük hem de hiç kızgınlık belirtisi yok. ama zamanla elbette olur.

9. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah güzel kuş.

10. Sado Çakır

Beğenileri:
    0
    zaten ayrı kafesteler yakında bellı olur sanırsam

11. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kuş genç evet ama yavru değil yavru alınabilir siz birlestirmeyin 15 gün ayrı kalsinlar yumurta bisküvi rendeleyip verin varsa fındık badem 1 er adet onlarida rendeden geçirip verebilirsiniz mamaya karıştırıp

Sayfayı Paylaş