Karadeniz Pet

Yeni Aldığım Erkek Çek

Fatih BUYURUCU

Emektar Üye
Merhaba herkese dün dişi kuşuma erkek eş aldım yanyana farklı kafeslerde bakıyorum şuanlık ( arada aynı kafese koyuyorum) bir sorun yok iyi anlaşıyorlar fakat erkeği dişinin kafesine atınca sıkıntı çıkıyo :)

4 ay önce almıştım ilk kuşumu 5,5 - 6 aylık oldu ve bir erkeği haketti :)

Sultanbeylide ev üreticisi bulamadım (bulduklarımdada aradığım kriterlere uygun kuş denk gelmedi) tüm petshopları gezdim çoğuna gitmez olaydım resmen pislik yuvası (yanlış anlaşılmasın iyi güzel yerlerde var) en sona Petshop Boys u bırakmıştım daha önce gitmemiştim fakat facebook dan takip ettiğim kadarıyla diğerlerine göre daha güvenilir ve daha güzel bir dükkandı. Sağolsunlar Ömer Temel ve Cengiz Şahin çok yardımcı oldu baya bir süre sohbet ettik ve indirimde yaptılar bende bu kuşu aldım. Açıkcası tavsiye ederim şuanlık Petshop Boys dan memnunum.

Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak, tavsiyelere açığım.

1PQqAY.jpg

p4ZlQJ.jpg

rLlnGV.jpg

JLomjW.jpg

Buda dişi olan kuşum :)
nP8ZBR.jpg

Dişi kuşunuz daha kızışmamış inşallah iyi bir çift olurlar ancak dişiyi erkeğe atmayı unutmayın....

Erkek güzelmiş maşallah

Çok uyumlu bir çift olmuş hay maşallah :)

Dişi öyle bir poz vermiş ki fırsatı olsa hepimizi kesecek :) o nasıl bir asabiyettir arkadaş :)

Ericsson 688 telefonumdan
Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Dişi öyle bir poz vermiş ki fırsatı olsa hepimizi kesecek :) o nasıl bir asabiyettir arkadaş :)

Ericsson 688 telefonumdan
Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hahah :) Aynen çok sert baktı, ilk defa böyle bir pozunu yakalamışken ekliyim dedim konuya normalde alakası yok bu görüntüyle :)