petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni aldığım erkek !!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve karapiyon tarafından 22 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. karapiyon

karapiyon Guest

arkadaşlar yetişkin genç bir dişi muhabbet kuşum var ve dün yeni bir dişi aldım ikisini ilk kafese koyduğumda çok güzel öpüştüler falan sonra birbiriyle anlaşamaz oldular dişi erkeğe gaga atıyor erkek kaçıyor oralı bile olmuyor anlamadım gitti biraz daha beklemem mi yoksa ayırmam mı lazım bir yardım edin.:(:(

2. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Çiftleştirmek için aldıysan bence biraz bekle, olmadı değiştirirsin, zaten eşini dişiye seçtirsen daha iyi.

3. armand0

armand0 Guest

Benim anlamadığım dişinin yanına dişimi aldınız sonra erkekmi gaga attı düzgün yazarsanız daha iyi erkek aldıysanız eğer dişinin yanına zaman tanıyın siz seçmeseydiniz keşke

4. karapiyon

karapiyon Guest

1 adet disim vardi onun yanina erkek aldim bir de ben secmedim erkeği pet shop daki adam verdi direk

5. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bir süre bekleyin asırı kavgaları yok ise aynı kafesde kalsınlar. kavganın siddeti artarsa kuslarınızdan birini degistirin.

6. karapiyon

karapiyon Guest

Tamam bekliyorum o halde sadece gaga atiyorlar asiri bir kavgalari yok

7. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Gözlemleryin kuslarınızı birbirlerine zarar verecek kadar büyümeden ayırın.

8. karapiyon

karapiyon Guest

tamam teşekkürler.

Sayfayı Paylaş