Karadeniz Pet

Yeni aldığım Kakariki Papağanım :) (Resimli)

yigitcandemirag

Meraklı Üye
ZAZAbk.jpg
[/url][/IMG]

Çok çok tatlı, hayırlı olsun :)

Maşallah çok sevimli,gözlerle gagası muhabbet kuşunun andırıyor biraz. Fiyatı ne kadar?

Maşallah Güle güle besleyin

allah nazardan esirgesin harika çok güzel renklerine ayrıca bittim zaten ...allah uzun ömür versin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok sevimli maşallah. Nasıl eğitilebiliyor mu bu türler?

Maşallah birden ilgi duydum bu türe. araştırıyorum hemen :) sende bilgi verirsen iyi olur merak eden arkadaslar var

Hayırlı olsun birde yeşil renkli olanları var geçen gördüm petshopda rengi koyu yeşil kafa kısmıda kırmızılı :))

Maşallah çok sevimli,gözlerle gagası muhabbet kuşunun andırıyor biraz. Fiyatı ne kadar?

çok güzel ne kadar bu

özellikleri nedir bunun konuşurmu

Maşallah Güle güle besleyin

allah nazardan esirgesin harika çok güzel renklerine ayrıca bittim zaten ...allah uzun ömür versin

Çok güzel kus maşallah :)

Çok sevimli maşallah. Nasıl eğitilebiliyor mu bu türler?

Maşallah birden ilgi duydum bu türe. araştırıyorum hemen :) sende bilgi verirsen iyi olur merak eden arkadaslar var

Hayırlı olsun birde yeşil renkli olanları var geçen gördüm petshopda rengi koyu yeşil kafa kısmıda kırmızılı :))

Herkese tek tek teşekkür ederim öncelik fiyatı 200 TL. Sevecen sıcak kanlı hareketli oyuncu bir kuş ısırması yok en fazla büyüdüğü boy 28 cm başka her türlü meyveye bayılıyor denedim demin :) eve geleli daha kaç saat oldu ama elime gelmeye başladı :) q hafta sonra evin içinde dolaşır t tüneğinin üstüne bırakacağım kendini kafese de değil eğitiliyor konuşması net bir şekildeymiş 1 hafta sonra da eğitimine başlıyacağım :)

çok severim bu türü ama kafadaki kırmızı renkten kaybediyor kırmızı yerine lacivert olsa daha güzel olurdu :)

Geri