petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Aldığım kuş ile ilgi sorularım var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berkcan TÜR tarafından 15 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Berkcan TÜR

[​IMG][​IMG]Merhabalar , Kuşum Haydutu alalı 4 gün oluyor bu değiştirmelerimle beraber 3. kuşum doğru kuşu buldugma inanıyoruum kuşum arada kabarıp poposuna dönüp gagasıyla bişeyler yapıyor ve fotograftaki gibi dışkısı sizce anormal bi durumu var mı ? yemini filan yiyor ötüyor ve halide memnun gibi yardımlarnız için şmdiden teşekkürler :)

#1 Berkcan TÜR, 15 Temmuz 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Temmuz 2013
  2. Gökhan YILDIZ

herşey gayet normal

3. Berkcan TÜR

Abi fotograflarada bakarmısınız ordan yola çıkarak :/

4. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    kuşun normal görünüyor

5. Berkcan TÜR

Peki sizce kaç aylık ? teşekkürler

6. Devran ZENGİN

Devran ZENGİN New Member

Beğenileri:
    0
    4-5 aylık gbi duruyo ama üstadlar daha iyi bilir

7. H. Mehmet YILDIZ

8. Berkcan TÜR

Peki Bana alışır mı sizce ? Hırçınlığı falan yok bi kere saldım kafesine geri döndü uçtu snra elime falan geldi yani konuşturabilirmiyim ?

9. Devran ZENGİN

Devran ZENGİN New Member

Beğenileri:
    0
    evet cok rahat konusturursun cünkü cok kucuk ama cok ilgilenmen gerikiyor. Ve yanina sonradan kus alma ben 2 yıl sonra aldım ikiside öldü haftalarca yemeden kesildim. Yani onu cok sevmen lazım konusturman icin :))

10. Gökhan YILDIZ

11. Berkcan TÜR

Yok abi asla almayacagım başka kuş sadece bununla dost olcam :) ötüyo bişey anlatırken kafayı kaldırıyo beni görüyo dinliyoo dikkat kesiliyo bazen değişik hızlı ötüyo bişey söylüyor ama belki ben anlamıyorum :D gerçekten küçük mü ? bana sağlıklıda geldi öyle değilmi :)

12. Berkcan TÜR

Abi biri 2 buçuk aylık diyo biri 5 aylık diyo biri 3 aylık diyo doğrusu nedir bu işin :/

13. Gökhan YILDIZ

kardeş 2 aylık resimden gördüğüm kadarıyla kuşun gagasındaki siyahlık kaybolmak üzere onun için 2 aylık

14. H. Mehmet YILDIZ

2,5 3 aylık dostum :)

15. Berkcan TÜR

Teşekkür ederim ilginiz için :) garden mix regular kullanıyorum mavi poşetli olan. kuşum baya sevdi. sizce güzel bi yemmi ?

16. Berkcan TÜR

Teşekkür ederim Abi bilgilendirdiğin için :)

Sayfayı Paylaş