Karadeniz Pet

Yeni Aldığım kuş ile ilgi sorularım var

• Konbuyu başlatan Berkcan TÜR
  • Başlangıç tarihi
B

Berkcan TÜR

Guest
qb228.jpg
qb1w4.jpg
Merhabalar , Kuşum Haydutu alalı 4 gün oluyor bu değiştirmelerimle beraber 3. kuşum doğru kuşu buldugma inanıyoruum kuşum arada kabarıp poposuna dönüp gagasıyla bişeyler yapıyor ve fotograftaki gibi dışkısı sizce anormal bi durumu var mı ? yemini filan yiyor ötüyor ve halide memnun gibi yardımlarnız için şmdiden teşekkürler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abi fotograflarada bakarmısınız ordan yola çıkarak :/

4-5 aylık gbi duruyo ama üstadlar daha iyi bilir

Peki Bana alışır mı sizce ? Hırçınlığı falan yok bi kere saldım kafesine geri döndü uçtu snra elime falan geldi yani konuşturabilirmiyim ?

evet cok rahat konusturursun cünkü cok kucuk ama cok ilgilenmen gerikiyor. Ve yanina sonradan kus alma ben 2 yıl sonra aldım ikiside öldü haftalarca yemeden kesildim. Yani onu cok sevmen lazım konusturman icin :))

Yok abi asla almayacagım başka kuş sadece bununla dost olcam :) ötüyo bişey anlatırken kafayı kaldırıyo beni görüyo dinliyoo dikkat kesiliyo bazen değişik hızlı ötüyo bişey söylüyor ama belki ben anlamıyorum :D gerçekten küçük mü ? bana sağlıklıda geldi öyle değilmi :)

Abi biri 2 buçuk aylık diyo biri 5 aylık diyo biri 3 aylık diyo doğrusu nedir bu işin :/

kardeş 2 aylık resimden gördüğüm kadarıyla kuşun gagasındaki siyahlık kaybolmak üzere onun için 2 aylık

Teşekkür ederim ilginiz için :) garden mix regular kullanıyorum mavi poşetli olan. kuşum baya sevdi. sizce güzel bi yemmi ?

Geri