Karadeniz Pet

yeni aldığım kuş

Selçuk Altın

Yeni Üye
Arkadaşlar dişi kuşumun yanına yeni bir kuş aldım kuş sürekli tüylerini kabartıyor fazla hareket etmiyor ama iştahı yerinde ne versen yiyor. Kuş sesi duyunca cavp veriyor ama fazla ötmüyor. Kakası biraz cıvık gibi sice sorun ne olabilir kuşçuya geri götüreyimmi? Birde dişi kuş cins olarak küçük erkek Hollanda kırmasıymış daha iri duruyor. Sorun olur mu?

Yeni geldiği ortama alışamamıştır daha. 1-2 hafta bekleyin ondan sonra yapacağınıza karar verin. Ayrıca fotoğraf koyarsanız daha detaylı yorumlarda bulunulabilir

resimleri inceleyip yorum yaparsanız sevinirim yardımınızı bekliyorum

Disi kizismis. Erkek de hazir gozukuyor. Ciftlesmesini istediginiz kuslari salmamaniz gerekir. Eger daha da kizissin istiyorsaniz ayirirsiniz 2 hafta kadar. Bu surecte mama takviyesi yapar. Erkegi yuvaligin oldugu asil kafeste birakirsiniz. Sonra erkegin oldugu kafese disiyi atarsiniz. Erkek zaten kizisacagi icin disiye saldiracaktir. Kolay gelsin gule gule besleyin

normalde salmıyorum resim çekmek için saldım dişi bize çok alışık . Dişi kızdı ama yanına koyduğum erkeği dövüyor bir tanesiyle geçinemedi ben bunu 2 gün önce aldım bunuda dövüyor. Erkek çok sessiz hasta mı diye merak ettim

Geri