petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni aldigim kus

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve asi_bordo tarafından 4 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. asi_bordo

asi_bordo Guest

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] Merhaba arkadaslar yeni aldigim kusumun ilk fotolarini paylasiyorum umarim paylasimi becerebilmisimdir kusumu alali 4 gun oldu ilk defa dun aksam balli kraker vermistim onu yemis arkadaslar acaba cins ve ırk soyleme sansiniz varmi fotolar biraz uzak olmus ama simdiden saolun:)

#1 asi_bordo, 4 Eylül 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Eylül 2013
  2. Zeliha BAŞER

3. Tevfik AKTUNÇ

Fotoğrafları aslında paylaşmış arkadaş Zeliha, fakat eksik olduğundan bir kaç şey görünmemiş fotoğraflar :)

4. Zeliha BAŞER

Aa öyle mi, ben telefondan girdiğim için sanırım sadece yazı görünüyordu. :)

5. asi_bordo

asi_bordo Guest

Yok zeliha hanim siz dogru soyluyorsunuz ben once yukleyemedim fotolari daha sonra duzeltme yaptim konuda

6. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Kusunuz çek kırması olabilir hem iri hem küçük :) Maşallah çok tatlı

7. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Sadece önden bir görüntüyle tam anlaşılamayabilir ustam :) MaşAllah 1,5 aylık erkek bir velet :)

Sayfayı Paylaş