Karadeniz Pet

Yeni aldigim kuslar

Korhan KARAOREN

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhaba arkadaslar, cumartesi gunu uc tane kus aldim. "Artik kus almayacagim" diye kendi kendime soz vermeme ragmen, dayanamadim, sozumden dondum. Kuslari aldigim uretici aslinda guvercin yaristiricisi, ama ek olarak muhabbet kusu da yetistiriyor. Adamin uretimhanesine gittim, aslinda amacim bir tane;1 yaslarinda erkek almakti, ama salmasinda iyi anlasan bir cift gorunce onlari da aliverdim.
Resimlerde ki kuslardan gri olani icin adam bir yasinda dedi, yesil olan 2 yasinda erkek, mavi olan da 1 yasin biraz uzerinde disi dedi. Yesil erkek ile mavi disi iyi anlasiyorlar simdilik, opusmeler, koklasmalar vs.

Kuslarin tanesine yaklasik 35 TL ye denk gelen bir para verdim, uc tane aldigim icin biraz indirim yapti.

a5j9Z7.jpg
1y41XY.jpg
2gyLBN.jpg
2gyLAN.jpg

paşam , bunlardan o fiyata varsa bende talibim hangi ildesiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:39 -->-> Daha önceki mesaj 20:38 --

arkadaş ingiltere de imiş :)

Süperrrrrrrrrrr.

Ali Bey, yasadigim bolgede kuslar cok ucuz, fakat kus kafes ve aksesuarlari pahali nedense.Ben de kafesimi kendim yapiyorum

maşşallah kuşlarınıza, türkiye ziyaretinizde buralarda o kanlardan getirmenizi temenni ederim

Evet ben de cok istiyorum getirmek de, proseduru arastirmam lazim.
Bunlari birakmaya niyetim yok.

Yasadigim bolgede bir uretici var aslinda, Galler de ki pet shoplara kus temin ediyor, oraya gitmek istiyorum ama adam kimseye izin vermiyormus iceri girmeye. Cok guvendigi birkac araci var, onlar sayesinde satis yapiyor.

Maşallah ya çok güzeller. Burada o fiyatlar nerede :)

Herkes ucuza özeniyor ama piyasa öyle olunca o kuşun yavrusu olduğunda yine 35 e satılacak misal :) hayırlı olsun bu arada

Tesekkurler Fatih, bugun onlara hemen kafes yaptim bir de ve yuvalik taktim, bakalim hayirlisi