Karadeniz Pet

Yeni Aldıgım Kuşum Hakkında

• Konbuyu başlatan CN00
  • Başlangıç tarihi
C

CN00

Guest
İyi geceler öncelikle arkadaşlar 2 gün önce aldıgım kuşumun hasta olmasından şüpheleniyorum ilk aldıgım gün birazdaha canlıyıdı bugün izledim sürekli aynı yerde duruyor akşam su içmemiş ben ayrı bi kapda kafesin altına koydum ondan biraz içti dışkısı katı poposuna yapışıyor ...

Birde dikkatimi çeken şu oldu yanına yaklaştıgım zaman hemen 2 kanadını birden yukarı kaldırıyor acaba bişemi göstermeye bişemi anlatmaya çalışıyor resimde gördügünüz gibi tüyleride kabarık duruyor genelde ...

Resimler:
SGRy.jpg

bjOS.jpg

Birde yaşı ve cinsi hakkında bilgi verirmisiniz 3-4 aylık dişi olarak aldım ...

İlk Gün çektigim resimler:

ey2JP7.jpg

wvYAEp.jpg

OAM9.jpg

maşallah yerli dişi ve güzel bir kız. 3-4 aylık olması muhtemel.

korkmayın bu arada 2 gün olmuş eve geleli suskun durması yem ve suya dokunmaması gayet normal.

maşallah yerli dişi ve güzel bir kız. 3-4 aylık olması muhtemel.

korkmayın bu arada 2 gün olmuş eve geleli suskun durması yem ve suya dokunmaması gayet normal.

degerli yorumunuz içi çok teşekkür ederim bu konuda çok acemiyim ilk kuşum dene bilir gerçekten haline üzülüyorum ... Birde rengi bana biraz boz geldi ilerde açılırmı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:57 -->-> Daha önceki mesaj 00:50 --

bir de arkadaşlar forumda 2 gündür sürekli yeni konuları inceliyorum millet kuşı alır almaz ellerinde resim çekiyor veya omuzlarında benim kuş oyöndede biraz ürkek ben küçük olmasına bagladım ama inşallah alışcak.

kuş 4 aylıksa ürkmesi normal biz ona küçük değil büyük olduğundan diyoruz. birde dişi erkek kadar çabuk alışmaz.

bu arada yavru tüylerini dökünce daha parlak olacak.

dedigim gibi çok acemiyim ilginize teşekkürler daha çok ögrenecegim şey var :)

Geri