petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Aldıgım Kuşum Hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve CN00 tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. CN00

CN00 Guest

İyi geceler öncelikle arkadaşlar 2 gün önce aldıgım kuşumun hasta olmasından şüpheleniyorum ilk aldıgım gün birazdaha canlıyıdı bugün izledim sürekli aynı yerde duruyor akşam su içmemiş ben ayrı bi kapda kafesin altına koydum ondan biraz içti dışkısı katı poposuna yapışıyor ...

Birde dikkatimi çeken şu oldu yanına yaklaştıgım zaman hemen 2 kanadını birden yukarı kaldırıyor acaba bişemi göstermeye bişemi anlatmaya çalışıyor resimde gördügünüz gibi tüyleride kabarık duruyor genelde ...

Resimler:

Birde yaşı ve cinsi hakkında bilgi verirmisiniz 3-4 aylık dişi olarak aldım ...

İlk Gün çektigim resimler:

2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    maşallah yerli dişi ve güzel bir kız. 3-4 aylık olması muhtemel.

korkmayın bu arada 2 gün olmuş eve geleli suskun durması yem ve suya dokunmaması gayet normal.

3. CN00

CN00 Guest

degerli yorumunuz içi çok teşekkür ederim bu konuda çok acemiyim ilk kuşum dene bilir gerçekten haline üzülüyorum ... Birde rengi bana biraz boz geldi ilerde açılırmı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:57 -->-> Daha önceki mesaj 00:50 --

bir de arkadaşlar forumda 2 gündür sürekli yeni konuları inceliyorum millet kuşı alır almaz ellerinde resim çekiyor veya omuzlarında benim kuş oyöndede biraz ürkek ben küçük olmasına bagladım ama inşallah alışcak.

4. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    kuş 4 aylıksa ürkmesi normal biz ona küçük değil büyük olduğundan diyoruz. birde dişi erkek kadar çabuk alışmaz.

bu arada yavru tüylerini dökünce daha parlak olacak.

5. CN00

CN00 Guest

dedigim gibi çok acemiyim ilginize teşekkürler daha çok ögrenecegim şey var :)

Sayfayı Paylaş